Política

Llistes de les eleccions municipals a Breda

Relació provisional de llistes i candidats que s'han presentat a les eleccions municipals del 22 de maig a Breda, segons el que es publica en el Butlletí Oficial de la Província del 20 d’abril de 2011.


Breda-c_66271
AGRUPACIO INDEPENDENT TOTS PER BREDA (TPB)
  1. JAUME ANGLADA SARSANACH
  2. JUAN ANTONIO FRIAS REDONDO
  3. DAVID OSET CARRERAS
  4. ADORACION DE LOS REYES MARTINEZ CORREDOR
  5. MONTSERRAT HERNANDEZ MORENO
  6. ANNA BONJOCH CODINA
  7. XAVIER GREBOL TORRENT
  8. MANUEL ORTEGA LOPEZ
  9. CELIA PLANASDEMUNT REGAS
  10. JUAN ANTONIO VERDE PACHON
  11. FRANCISCO REIXAC TUBERT
Suplents
  1. VICTORIA BUXALLEU MIRANGELS
  2. ELOI BUSQUETS CLAVELL
  3. MARIA TERESA MAS TRUNAS
  4. DANIEL CORTINA SAGREDO
  5. ANA PRADO BORLAN
  6. MARIA MERCEDES BECERRA BENITEZ
  7. ANTONIO MAJO MANRESA
  8. JOSE BUXALLEU PRAT
  9. ALBERTO PLANASDEMUNT GUBERT
[email protected]ÉS MUNICIPAL (PM)
  1. ANTONI MARIN ACUÑA
  2. CARLES CASALS CANTIERI
  3. ROSA MARIA BANCHS NORDELO
  4. EDUARD VERDE PACHON
  5. CARME GALAN JIMENEZ
  6. JOAN JULIA SERRA
  7. TANIA PUJDADA ROMERO
  8. NURIA RAMOS GISBERT
  9. ISIDORO COTO MAYO
  10. ROSA ENCINAS RAMIS
  11. JOSEP FRANCESC GARRIDO POLO
Suplents
  1. GABRIEL COTANO ORTIZ
CONVERGENCIA I UNIO (CIU)
  1. JORDI IGLESIAS SALIP
  2. TERESA MARTORELL JULIA
  3. JOAN MIQUEL TERRADAS GIOL
  4. JUDIT CORTADA ESTEVE
  5. ALFRED VIECCO GRAUPERA
  6. ALEXIS TARIN IBAÑEZ
  7. SERGIO FEDERICO DE LA FUENTE MENDEZ
  8. MARIA ANTONIA VIADE MASO
  9. JORDI PRAT MALTAS
  10. JUANA SERRES BEA
  11. MARIA DEL CARMEN MORE BUSQUETS
Suplents
  1. JOAN ROCA AULADELL
  2. JOSE GARCIA MONTERO
  3. MARIA PILAR AULADELL ZAMORA
  4. PABLO GODOY MORILLO
  5. ANA FERNANDEZ POZO
  6. MARIA ASSUMPTA MATAMALA NIERGA
  7. ELOI DURBAI VIADE
ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA- ACORD MUNICIAPAL (ESQUERRA - AM)
  1. DÍDAC RAMON MANRESA MOLINS
  2. ANDREU PUJOL MAS
  3. EVA ANDRES MASO
  4. JOSEP AMARGANT ARGEMÍ
  5. NÚRIA MARES DE LAS HERAS
  6. ISABEL VILAMALA SOLER
  7. XAVIER FENOSA VILARROYA
  8. XAVIER MARCOS AUGER
  9. ANTONIO BONET BATLLE
  10. LAIA JORDANA ROMO
  11. GENISA PLANA PUJOL
Suplents
  1. BERNAT GIMENO POLLS
  2. MIREIA MAYMÍ JOSA
  3. ARTUR CASANOVA FRANCH
  4. ARNAU COLL BANCHS
  5. ANNA DURBAU VIADE
  6. DANIEL GÓMEZ LOREN
  7. ROSA FUGAROLAS XAMANI
  8. ANNA ANGLISANO ROCA
  9. JOSEP MARIA SAMON AVELLANEDA
  10. MARC PUJOL VILAMALA