Política

Llistes de les eleccions municipals a Terrassa

Relació provisional de llistes i candidats que s'han presentat a les eleccions municipals del 22 de maig a Terrassa, segons el que es publica en el Butlletí Oficial de la Província del 20 d’abril de 2011.


Terrassa-c_65944
CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR/ POBLE ACTIU (C.U.P. - P.A.)
  1. JAUME SOLER I CASTANYER
  2. ARNAU LÓPEZ I ANDREU
  3. ROSA CAMPS I MAYOR
  4. JOAN MASPONS I VENTURA
  5. MARGARIDA SALVADOR I FABREGAT
  6. JOAN MARCEL TALÓ I MARTÍ
  7. PERE VIDAL I GENTAL
  8. ANABEL RALUY I LÓPEZ
  9. EDUARD GÓMEZ I MALDONADO
  10. MARIA TERESA MARTÍ I CARDÚS
  11. ORIOL JORDI HERRERAS I COMELLAS
  12. ANDREU RODRÍGUEZ I CUELLO
  13. MARIA ÀNGELS VIDAL I GENTAL
  14. FRANCESC CARDÚS I ROS
  15. SARA MAGRÍ I VALLÈS
  16. MONTSERRAT GALAN I SERRA
  17. MARIA ROSA COMELLAS I DURAN
  18. JOSÉ FRANCISCO HERRERÍAS I RODRÍGUEZ
  19. BERNAT CHUECA I PLAYA
  20. MARC CÁRDENAS I BRU
  21. MARTA MOYA I CASANOVAS
  22. ANNA MATEU I MOYA
  23. RAQUEL DOMÈNECH I MONTORO
  24. MARTÍ RUSIÑOL I PRUNÉS
  25. FRANCESC SALVADOR I GARCÍA
  26. ORIOL FRISACH I PLAYÀ
  27. ISABEL GÓMEZ I GALAN
Suplents
  1. CARMEN ROCA I SALVADOR
  2. PEDRO VIDAL I TULA
  3. MANUEL MÁRQUEZ I BERROCAL
CIUTADANS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (C'S)
  1. JAVIER GONZALEZ DELGADO
  2. MONTSE NAVARRO SANJUAN
  3. PATRICIA CRISTINA ABAD MARTINEZ
  4. FRANCISCO SANCHEZ GAMIZ
  5. MANUEL COLLADO LUQUE
  6. JESSICA PEREZ GONZALEZ
  7. ANA RECIO CRUZ
  8. DAVID AGUINAGA ABAD
  9. DIEGO MUÑOZ RODRIGUEZ
  10. JOSE ANTONIO GONZALEZ GANDIA
  11. JULIO ENRIQUE RUIZ RODRIGUEZ
  12. MARI CARMEN ROLDÁN MORALES
  13. FRANCISCO FIDEL MALLO CARBALLO
  14. ALFONSO BELMONTE SALVADOR
  15. FRANCISCA GARCIA GONZALEZ
  16. RAFAELA GONZALEZ TRIBALDOS
  17. ROSALIA CRUZ BARQUIEL
  18. MELCHOR CAPARROS GARCIA
  19. SALVADOR RUBIO RAMOS
  20. JOAN RODRIGUEZ PASCUAL
  21. JOSEFA TORRES SANTANDER
  22. NOELIA SANCHEZ ROLDAN
  23. ALFONSO ROMERO JOSE
  24. RAFAEL GARCIA MARTOS
  25. EMILIO MONTENEGRO RIBERA
  26. FRANCISCO CRUZ BARQUIEL
  27. CARMEN MARTINEZ POLAINO
Suplents
  1. ANTONIO CAPARROS GARCIA
  2. PILAR GARCIA TORRES
  3. GLORIA SANCHEZ ROLDAN
CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CIU)
  1. JOSEP RULL I ANDREU
  2. MARIONA VIGUÉS I JULIÀ
  3. CRISTINA VALVERDE I MOLINA
  4. EVA MARIA SALVADOR I CUENCA
  5. ANTONI PERARNAU I BURGÉS
  6. CARLES ORIACH I FONT
  7. PERE SOLER I CAMPINS
  8. MONTSERRAT PLAYÀ I CAMPS
  9. JOAQUIM BIGORDÀ I AMAT
  10. MARIA GRÀCIA ESCABIA I RUIZ
  11. MIQUEL SORIANO I NIETO
  12. JORDI ARÓZTEGUI I PEÑARROYA
  13. MONTSERRAT CAUPENA I MAS
  14. LAIA SALA ORTIZ
  15. JOAN MARIA LLADÒS I PEIRÓ
  16. JOSEP MOLINER I ALCALDE
  17. ILDEFONS DOBLAS I MERINO
  18. NÚRIA RAMOS I CAMPS
  19. ALBERTO MEJÍAS I CAPOTE
  20. MARÍA GONZÁLEZ I VIGUÉS
  21. MERCÈ MÉNDEZ I VALLS
  22. MERITXELL ESCUDÉ I BLASI
  23. JACINT CUYÀS I TUSELL
  24. JOSEP FIGUERAS I PALÀ
  25. JOSEP MASSÓ I PADRÓ
  26. ANNA SANTAMARIA I TUSELL
  27. IGNASI PUIG I VENTALLÓ
Suplents
  1. JOAN VILANOVA I GARCÍA
  2. CARME MARIA FERRUSOLA I LLADÓS
  3. MARCELINO PÉREZ I ROLDAN
  4. JOAQUIM CARRERAS I BRUSTENGA
  5. TERESA MIRÓN I SANZ
  6. REMEI FERNÁNDEZ I GARCIA
  7. IGNASI FREIXA I FURIÓ
  8. TERESA AMORÓS I MOLINAS
  9. JOSEP MARIA PUIG I PUIGDOMENECH
  10. LLUÍS PARERA IGUIU
ESCONS EN BLANC-CIUDADANOS EN BLANCO (EB-CENB)
  1. GERMÁN RODRÍGUEZ FERRER
  2. MARTA PÉREZ TORNER
  3. MARIA DOLORES GINE ROMÁN
  4. CARLOTA MARTÍNEZ CARRASCO
  5. ORIOL GARCÍA CARDONA
  6. JAUME BONASTRE MARTÍ
  7. JOSÉ FERREIRO MORALES
  8. JUAN PASCUAL RICO
  9. ANA MARIA TORRES SOTO
  10. MARIA PILAR ARMENGOU SCHUPPISSER
  11. IVÁN MARTÍNEZ SOLANO
  12. JOSÉ LUIS JIMÉNEZ DEL PINO
  13. SARA JIMÉNEZ RUBIO
  14. JUDITH NIETO CABRE
  15. JAIME HENRIQUEZ GNECCO
  16. MARTA BALDRICH RODRÍGUEZ
  17. NIEVES BARBERÁ OLOMÍ
  18. ARTHUR KELVIN CALVET TÀPIA
  19. CARLOS CUARTERO BOIX
  20. OLGA FERRER ARMENGOU
  21. Mª CONCEPCIÓN PLAZA RIVERO
  22. JOSÉ ANTONIO GARCÍA SÁNCHEZ
  23. FRANCISCO JAVIER HERNÁNDEZ PERIS
  24. ALFONSO RUFINO MATESANZ IGLESIAS
  25. MELITTA XIMENA CALVET TÁPIA
  26. ANTONIO LLEDÓ REDONDO
  27. Mª JESÚS FERRER MODOLELL
ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - REAGRUPAMENT - ACORD MUNICIPAL (ESQUERRA -RI.CAT -AM)
  1. ISAAC ALBERT I AGUT
  2. FRANCESC POCH I ROS
  3. MIREIA BERCIAL I PARELLADA
  4. RAMONA VERGÉS I CAPDEVILA
  5. JESUS VIÑAS I CIRERA
  6. SÍLVIA GRAU I FONTANALS
  7. ÀNGEL CASANOVAS I CRESPO
  8. NÚRIA SANJAUME I VIVES
  9. CARLES CABALLERO I PEÑA
  10. NATALIA MAS I MASDEFIOL
  11. JORDI CENTELLES I AMELA
  12. ROSA SUCARRATS I FONT
  13. CARLES MASASALLÉ I BAINAD
  14. EULÀLIA GUILLEMOT I MARCET
  15. JOSEP MARIA SANS I ESCOLÀ
  16. JOAN LLUCH I PUIG
  17. ANNA MARIA MASACHS I JORNET
  18. CARLES VALERO I SERRA
  19. JOSEP RUIZ I RODRÍGUEZ
  20. MONTSERRAT PINEDA I RIBERA
  21. MANEL VICENT MARTÍ I MONCHO
  22. CÈLIA ROS I GASSET
  23. MÀRIUS MASSALLÉ I BAINAD
  24. DOLORS DUOCASTELLA I ROIG
  25. ANTONIO CAZORLA LOPEZ
  26. SÍLVIA ALCÀNTARA I RIBOLLEDA
  27. RAMON ARRIBAS I QUINTANA
Suplents
  1. JOAN CRISPI I ESCURSELL
  2. ANNA PARÉS I PUNTAS
  3. RAMON BERTOLÍN I PURTÍ
  4. JOSEFINA FONTANALS I SÀEZ
  5. EDUARD GONZÁLEZ I CASTEL
  6. ONA MARTÍNEZ I VIÑAS
  7. JOSEP SALES I ORTEGA
  8. MONTSERRAT PUJOL I SOLER
  9. ALBERT VALLS I BERENGUERAS
  10. MARC ALTET I MARTÍNEZ
FALANGE ESPAÑOLA DE LAS J.O.N.S. (FE DE LAS JONS)
  1. FELIX ROMO VEGA
  2. JOSÉ RODRIGUEZ PACHÓN
  3. RAUL BENEITEZ BALLESTA
  4. SORAYA MORENO RUIZ
  5. GLORIA CELMA ROQUE
  6. JAVIER MORENO MOLINA
  7. FRANCISCO JAVIER GARCIA ORTIZ
  8. JUAN MERINO LUQUE
  9. MARIA VICTORIA NAVARRO JAREÑO
  10. MERCEDES PAULO MULA
  11. JOSÉ LUIS FUENTES GERMÁN
  12. FELIU TORRAS BAGAN
  13. MIGUEL ROBLES OLLA
  14. EMILIA MARTÍNEZ HERRERIAS
  15. OLGA MORENO MOLINA
  16. JOSÉ MARTINEZ EGEA
  17. LUIS GUTIERREZ RAYO
  18. JORGE CASTRO MARTIN
  19. MARIA ENCARNACIÓN VALVERDE JIMENA
  20. ARACELI MOLINA MARMOL
  21. JUAN NICOLAS MESA JIMENEZ
  22. ENRIQUE SAEZ PELAEZ
  23. JOSÉ VALLEJO NEIRO
  24. ENCARNACIÓN MARTINEZ MARTINEZ
  25. JULIA SALVADOR VICIANA
  26. JESUS MARTINEZ SANTANDER
  27. MARIA ANTONIA ARAGÓN CRUZ
Suplents
  1. MARIA ARACELI BIFET SANCHEZ
  2. EMILIO MORGADO BARÒN
INICIATIVA PER CATALUNYA VERDS-ESQUERA UNIDA I ALTERNATIVA-ENTESA (ICV-EUIA-E)
  1. MANUEL PÉREZ DÍAZ
  2. EVA HERRERO ALONSO
  3. ANTONI SALVADÓ NAYACH
  4. NÚRIA ALCALÁ BAÑERES
  5. ABEL MARTÍNEZ MEJÍAS
  6. ELENA DINARÈS SELLARÈS
  7. IVÁN MARTOS AGUILAR
  8. MARIA ISABEL AYNÉ DOMINGO
  9. XAVIER MARTÍNEZ CASTILLO
  10. MERCEDES GÓMEZ LLOBREGAT
  11. JUAN CARLOS VILLAMIZAR ALARCON
  12. ANTÒNIA SÁEZ ULLÉS
  13. RAÜL MARTÍNEZ CONTRERAS
  14. EMILIANO MARTÍNEZ NAVARRO
  15. CRISTINA PUIG SÁEZ
  16. SOLEDAD CABELLO OLIVARES
  17. JOAN COMA AINSA
  18. ADA MORALES GUIJO
  19. JONATHAN ATIENZA FUENTES
  20. MIQUEL FARRÉS FERNÁNDEZ
  21. PILAR MATEO LISA
  22. MIREIA AUGUSTO CARBALLO
  23. RAFAEL ESPINOSA MORÁN
  24. FRANCISCO MORALES GÓMEZ
  25. ALBERT MARTÍ SATÓ
  26. JOSEP PÀMIES GÓMEZ
  27. FABIOLA GIL JIMÉNEZ
Suplents
  1. JOAN CENTELLES CENTELLES
  2. RUT MARTÍNEZ HERNÁNDEZ
  3. MIGUEL HIDALGO HERRERÍAS
  4. VICENTA GALLARDO REDONDO
  5. ALFONSO MARTÍNEZ GARCÍA
  6. FRANCESC MORALES VALLE
  7. JOSÉ MARÍA MARTÍNEZ CONTRERAS
  8. PURIFICACIÓ CARMONA RUÍZ
  9. CARMEN BELLAESCUSA TEROL
  10. APOLO GIMÉNEZ GARCÍA
PARTIDO POPULAR/PARTIT POPULAR (PP)
  1. GABRIEL TURMO SAIZ
  2. ALEJANDRO RODRIGUEZ ULLOA
  3. MARIA ANGELES PEINADO SANCHEZ
  4. ANTONIO ENRIQUE PEREIRA REBOLLAR
  5. EVA MAGDALENO OLIVAN
  6. FLORENTINA TENA MARTIN
  7. FERNANDO JOSE GRACIA HERNANDO
  8. ANTONIO GUIL LUQUE
  9. SERGI ARIÑO MAYANS
  10. MONTSERRAT RODRIGUEZ SANCHEZ
  11. SERGIO BARRERO JIMENEZ
  12. PEDRO MARIA SALA CASAS
  13. JOAN DESCALZI FARRERES
  14. MARIA VALLEJO LOBO
  15. ESTHER SEUBAS GALASO
  16. ELVIRA SAINZ RICART
  17. FRANCISCO PARCERISAS ILL
  18. JUAN LUEZA CRUZ
  19. JOSE MANUEL MORATALLA TOLEDANO
  20. GLORIA BELEN LOPEZ ORTEGA
  21. JOSE VENTALLO SABATER
  22. JORDI SENDER GEA
  23. ENCARNACION CORONADO FERNANDEZ
  24. NURIA BERENGUER SIHURO
  25. MARCOS ROSET ALAVEDRA
  26. ISABEL ALARCON LOPEZ
  27. ARTURO TRAVESA SOLSONA
Suplents
  1. CESAR MARTIN GOMEZ
  2. MARIA CARMEN ALVAREZ PENELA
  3. CARMEN PRAT RIERA
PARTIT AVANÇA TERRASSA (PAT)
  1. ALICIA MARIA PERALTA SERRANO
  2. MANUEL ARMANDO LOPEZ ORTIZ
  3. FRANCISCO MORENO MORENO
  4. ELISABETH DIAZ SANCHEZ
  5. GUSTAVO NORBERTO BOADA GRILLO
  6. ALFREDO HUAYHUA HUARACA
  7. OLGA MORTES PERALTA
  8. ELENA ABADIN LOPEZ
  9. MARIA ISABEL MOLINA NIETO
  10. EZEQUIEL MESEGUER IBAÑEZ
  11. MARIA DOLORES MORALES SERRANO
  12. FRANCISCO MORAL BOLIVAR
  13. MARIA CARMEN RIBADULLA BORRAS
  14. ADELA LOPEZ TORRES
  15. JUAN AGUILERA MORALES
  16. AMPARO VILARDEBO HERRERA
  17. MARCEL BETETA SERRANO
  18. MANUEL REYES SANJUAN
  19. MARIA DOLORES MARTINEZ MORALES
  20. MIGUEL NAVALON MORALES
  21. OSCAR FERNANDEZ ORELLANA
  22. IRENE LIZARAN ESPERILLA
  23. SONIA SANTOS PEDROL
  24. MARIA JESUS AGUSTI REQUENA
  25. CAYETANO RUIZ VICO
  26. MARIA SOLEDAD PASARIN LLACER
  27. FRANCISCO MORENO PACHECO
Suplents
  1. MIRIAM GUIRAO RAMOS
  2. MARIA DEL PILAR NOYA MUNIN
  3. XAVIER REYES VILARDEBO
PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)
  1. PERE NAVARRO I MORERA
  2. ALFREDO VEGA LÓPEZ
  3. CARMEN LABÒRIA I ROJAS
  4. AMADEU AGUADO I MORENO
  5. LLÜISA MELGARES AGUIRRE
  6. JORDI BALLART I PASTOR
  7. JUAN ANTONIO GALLARDO LEÓN
  8. JOSEFINA SOLER I CARRERA
  9. Mª TERESA CASALS I CIENFUEGOS-JOVELLANOS
  10. JOSE MANUEL JIMÉNEZ CÁRDENAS
  11. PEDRO DOMÍNGUEZ NEVADO
  12. ALMUDENA ALMAGRO VARGAS
  13. NÚRIA RIERA VILCHES
  14. Mª LLUISA CARREÑO GIJÓN
  15. PLÁCIDO LORDAN I GUBIANAS
  16. IMMACULADA PARRA TETAS
  17. SANDRA CAROD I PACHECO
  18. JOSE ANTONIO ANDRÉS CORTÉS
  19. NURIA ESCUDÉ I GUIL
  20. ANTONI FALGAR I JULIÀ
  21. ALBA SOLDEVILLA I NOVIALS
  22. JUAN LÓPEZ RAMÍREZ
  23. Mª DEL CARMEN GARRIDO PICAZO
  24. MARCO QUISPE FLORES
  25. JORDI LABÒRIA I MARTORELL
  26. MARIA PITART I RUE
  27. MANUEL ROYES I VILA
Suplents
  1. CONSOL TORRES I VIDAL
  2. JOSEP CASAJUANA I PLADELLORENS
  3. JOSEP SERRA I MARIMON
PARTIT FAMÍLIA I VIDA (PFIV)
  1. VICENÇ VILA TOMASA
  2. GEMMA BAS SOLÀ
  3. JOSEP CARRERAS GARCÍA
  4. ADOLFA MAIDE ELENA
  5. JOAQUIN JOVER ALSINA
  6. Mª DEL ROSARIO CASTILLO DÍAZ
  7. SUSANA VICENTE ESCUDERO
  8. AITOR AGELL MERINO
  9. IGNASI RUIZ GATELL
  10. JULIO GÁLVEZ RUBIO
  11. MERCEDES MARTORELL ESTRENJER
  12. MªROSA BONALS COMELLA
  13. JUAN LUIS DEL RIO CEBRIANO
  14. MARC PICAÑOL LLOVERAS
  15. FERMÍN DE ALARCÓN MORENO
  16. ÀLEX CABALLÈ ZURITA
  17. JOSÉ IGNACIO LLOMBART CANTO
  18. GEMA SILVA I CASTIGNANI
  19. OLGA RAMONEDA CORBERA
  20. PEDRO BENET QUINTANA
  21. EVA TORGUET SÁNCHEZ
  22. MONTSERRAT CASAMITJANA AGUILERA
  23. MANUEL FERNÁNDEZ BENZ
  24. ALBERT SERRA PERMANYER
  25. JAIME BERNALDEZ BRAVO
  26. CRISTINA MOGA ONANDIA
  27. GREGORIO DEL OLMO ANTÓN
PARTIT PER CATALUNYA (PXCAT)
  1. RAFAEL VILLAGRASA ANDREVI
  2. ANTONIO CASTELLANO GAMERO
  3. JUAN CABRERIZO CRUELLAS
  4. NOEMI ESTHER AFONSO CABALLERO
  5. MARIA DEL MAR DELGADO ESPALLARGAS
  6. MONTSERRAT LAZARO SEGOVIA
  7. MARIA DEL CARMEN CARRASCO REYES
  8. MONTSERRAT ROSA ARTERO
  9. BONAVENTURA YAÑEZ LOZANO
  10. PEDRO ANTONIO GIMENEZ GIMENEZ
  11. FRANCISCO LOPEZ SUCARRATS
  12. JORDI REYES ORDOÑEZ
  13. JONATHAN HINOJOSA GOMEZ
  14. YOLANDA ROSA ARTERO
  15. MARIA MUÑOZ MORALES
  16. NATALIA GARCIA GALLEGO
  17. ELISABET BALTANAS EXPOSITO
  18. MIREIA VILA CORBATON
  19. MAXIMILIANO RUIZ CABALLERO
  20. DANIEL FUENTES FLORES
  21. CARLOS GARRIGA RANGEL
  22. JUAN DE DIOS BLE MERLO
  23. ANTONIO LAZARO FABIAN
  24. CRISTINA FERNANDEZ MOLINA
  25. MARIA SOLEDAD OLTRA BARREÑA
  26. JOSE MANUEL GARCIA PIEDRA
  27. RAQUEL MONTALBAN EXPOSITO
Suplents
  1. JUAN MANUEL HERNANDEZ SANCHEZ
  2. ADOLFO SORIA MIRANDA
PLATAFORMA PER CATALUNYA (PXC)
  1. JOAQUIM ROSIQUE POVEDA
  2. JORDI RAFAEL PEREZ HERRADO
  3. FRANCESC CASASAYAS PRAT
  4. BELINDA CRUZ JIMÉNEZ
  5. ROSA MARIA VIEZMA CRISTOBAL
  6. JOSEP MARIA OLLER PEREZ
  7. JOSÉ LUIS OVIEDO NAVARRO
  8. JOSÉ OCAÑA GARCÍA OBLEDO
  9. ISABEL DÍAZ VALLEJO
  10. MARIA DEL CARMEN FERNÁNDEZ BEGINES
  11. DANIEL SALGUERO LÓPEZ
  12. RUBEN BARROSO PEREZ
  13. DAVID CARRASCO PÉREZ
  14. MARTA ESPINOSA DE LA IGLESIA
  15. AURORA ESPIGARES CANO
  16. EMILIO RAMÍREZ PÉREZ
  17. RICARDO SAURA VELA
  18. LUIS PÉREZ HERRERO
  19. FRANCISCA UGAL FERNANDEZ
  20. MARIA MERCEDES MARTINEZ DIAZ
  21. LUIS ESCOFET REYNES
  22. RAFAEL FERNANDEZ SAAVEDRA
  23. VICTORINO BERCIAL SERRA
  24. AURELIA UGAL FERNANDEZ
  25. ANGELA GOMEZ PRINCIPAL
  26. MARIA DOLORES RAMIREZ BOCANEGRA
  27. IGNACIO SOLER NICOLAU
SOLIDARITAT CATALANA PER LA INDEPENDÈNCIA (S.I.)
  1. JOAN ANTONI POCA SANS
  2. QUICO VENTALLÓ SABATER
  3. ARIADNA DETRELL DOMINGO
  4. PERE ESCAYOL MORILLO
  5. GEMMA MARTINEZ CRESPO
  6. PERE COMAS BERGUA
  7. GUILLEM DOLIU RALLO
  8. JOAQUIM GASULLA GARCIA-ELIAS
  9. MARIA CARME PLANES JORDANA
  10. NURIA BOTINES ULLDEMOLINS
  11. JOAN GUASCH PIÑOL
  12. ALBERT AMAT BADIELLA
  13. ISAAC MELER GAYA
  14. MONTSERRAT ARGEMÍ RIBAS
  15. ANNA FABREGAT RIUS
  16. JOSEP FUENTES RAMIREZ
  17. CARLES FALGUERA LARROSA
  18. CARLES SABATÉ SABATÉ
  19. JOANA ARBÓS RODRIGUEZ
  20. MERCÈ MONTSERRAT ANENTO MONTALBAN
  21. LLUÍS SOBREVIA VIDAL
  22. FRANCESC CASTANY DE CASO
  23. XAVIER SANTIAGO SANCHEZ
  24. ANGELS RAFAEL CHUECA
  25. ANNA GUTIERREZ MORERA
  26. ALFONS VALLHONRAT MATALONGA
  27. MARIA TERESA SABATER VALLBÉ
Suplents
  1. JUAN CARLOS TAPIA SANTOS
  2. ALBERT URETA RENOM
  3. MERITXELL SANTIAGO DURAN
  4. SARA AGUSTIN MOLINA
  5. EULALIA PUIG CASAS
  6. GERARD CODINA GONZALEZ
  7. MARC HERRERA CUFFI
  8. JOSE VEGA ALVAREZ
  9. JOSEFA DURAN ALGARATE
  10. MARC TEJEDOR FIGUERAS
UNIFICACIÓN COMUNISTA DE ESPAÑA (U.C.E.)
  1. FRANCISCO CANTON REVUELTO
  2. JUAN JOSE CABELLO CABELLO
  3. SILVIA SOLER JOFRESA
  4. RAUL GALVEZ TORRES
  5. Mª MERCEDES MÁRQUEZ MARTINEZ
  6. JAIME PLANAS COMERMA
  7. GERMAN GUIA GAITAN
  8. ESTER LLACH CÓRDOBA
  9. SERGIO FERNANDEZ CASTRO
  10. ALICIA HOMS FERNANDEZ
  11. ANTONIO TRIAY CASTRO
  12. ADRIA GOMEZ MINAYA
  13. NATIVIDAD BOIRA BAEZA
  14. LLUIS CALDES CASTELL
  15. MARIA SANCHEZ CUADRADO
  16. IRINA FAURA MATAS
  17. DANIEL SERNA DOMINGUEZ
  18. JUAN DE DIOS ISERN BAEZA
  19. IRENE GARCIA CLAVER
  20. PEDRO ISERN BAEZA
  21. MIREIA GOMEZ GINER
  22. PATRICIA VELASCO VILA
  23. FERNANDO ALFREDO ABAD PIÑEIRO
  24. FELIX FAURA MARIN
  25. CARLOS PALLAROL COLLADOS
  26. Mª LUISA MÉNDEZ FERNANDEZ
  27. JUAN COZAR MARIN
UNIÓ DE CENTRE PER TERRASSA (U.C. TERRASSA)
  1. JESÚS RODRÍGUEZ PACHÓN
  2. JUAN CARLOS TORRENTS ROMERO
  3. EMILIANO CABALLERO BRAVO
  4. MERCEDES FARO CANO
  5. GEMMA RIFÀ VALLMITJANA
  6. JESÚS LÓPEZ SAAVEDRA
  7. ANGEL RUSIÑOL RUIZ
  8. BERNARDO DELGADO MILÁN
  9. MERCEDES MATA CAMPRUBÍ
  10. MARIA ROSA TUBIO REAL
  11. ANTONIO LÁZARO LATORRE
  12. SILVIA MARTINET BENDICHO
  13. CRISTINA RODRÍGUEZ MARTÍNEZ
  14. JOSÉ LETOSA VISA
  15. ISABEL BAGUÉ ENREIG
  16. FRANCISCA MOYA MUNZÓN
  17. JOSÉ ASENSIO BOTELLA
  18. JORGE LÁZARO LATORRE
  19. MAITE FONDEVILLA CALDERÓN
  20. ALEXANDRE JORDI LÁZARO RIFA
  21. PETRA MAROTO SILVA
  22. PEDRO EFREÍN GUAMÁN LEÓN
  23. JESÚS VERA NAVARRO
  24. CARMEN LOBATO CHAVERO
  25. INMACULADA GÓMEZ CASADO
  26. GLORIA LETOSA BAGUE
  27. RICARDO BONILLA VARGAS
VIA DEMOCRÁTICA (VD)
  1. DAVID MARTINEZ CASERO
  2. ELENA MARIA GONZALEZ GARRIDO
  3. MANUEL FELIPE CUELI
  4. JOSE ANTONIO PUMAREGA RODRIGUEZ
  5. MARIA MERCEDES HERNANDEZ LOPEZ
  6. EUGENIO MANUEL CHAPARRO PARRA
  7. SIMON HEREDIA SANCHEZ
  8. MARCOS LARROTCHA CAMPAMA
  9. MONTSERRAT MARTINEZ MARTINEZ
  10. MONICA SALAS ORDOÑEZ
  11. CARLOS PEREA MOLINA
  12. JUAN MANUEL SANCHEZ CARMONA
  13. ANGEL MIGUEL MUDARRA CARRILLO
  14. ISABEL MARTINEZ CASERO
  15. GEORGINA QUILES MARTINEZ
  16. Mª INMACULADA MOLINA DELAY
  17. MIGUEL ANGEL MONTERO GIRALDEZ
  18. MICHEL ANTOINE CHOUCHA TIMONEDA
  19. JUAN ROGELIO SILLERO ADAMUZ
  20. MARIA DEL CARMEN SALAS ORDOÑEZ
  21. JOSE MANUEL CHAPARRO GARCIA
  22. MANUEL MARTINEZ GONZALEZ
  23. JOSE MANUEL QUILES ROCA
  24. MARIA TERESA DURAN BALIARDA
  25. LOREMAR MENDEZ TABARES
  26. NATALIA QUILES MARTINEZ
  27. ISABEL GALLEGO ZAYAS
Suplents
  1. KILIAN MARSAL DURAN