Política
Llistes de les eleccions municipals a Santa Coloma de Gramenet
Relació provisional de llistes i candidats que s'han presentat a les eleccions municipals del 22 de maig a Santa Coloma de Gramenet, segons el que es publica en el Butlletí Oficial de la Província del 20 d’abril de 2011.
CAT-AM)
- JORDI CAÑIGUERAL I IÑÍGUEZ
- GEMMA ESPAÑOL I CORNET
- DANIEL GARCIA I CASTAÑÉ
- ROBERT ALBORS I DE GEA
- MARIA BELÉN ALONSO I PINO
- FERRAN DE LA TORRE I BADIA
- RAMON SOLDAN I GONZÀLEZ
- ANA MARIA BALSERA I MARÍN
- JOSEP RAGA I SÀNCHEZ
- GUADALUPE GARCIA I MARTIN
- IBAN BLANC I ARANJUELO
- MARIONA DE LA TORRE I BADIA
- AMADOR CODINA I GUTIERREZ
- ANTONI ESTELLERS I FONTCUBERTA
- MARIA MONTSERRAT RUBIO I GONZÀLEZ
- ÀLEX CALVET I LÒPEZ
- ANTONIO SAMPER I PÈREZ
- MARIA MANUELA MARIN I FERNANDEZ
- ÀLEX CASTRO I PÉREZ
- MARIA ROSA BADIA ROSICH
- PATRÍCIA ROMERO TARRAGÓ
- ORIOL SAMPER CASAS
- ALBERT ATIÉNZAR I LEÓN
- SAMUEL SAMPEDRO YUSTE
- LYDIA CAÑIGUERAL I GÓMEZ
- MARIA TERESA CASTELLVÍ I MANENT
- JOSEP MIQUEL GARCIA I CASTAÑÉ
Suplents
- JOSEP BUENAVENTURA I MILLA
CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (C'S)
- MAGÍ ALGUERÓ ALEJOS
- ROSA HERREROS TALAVERA
- RAÚL GARCÍA DIL
- MARIA ESTER OTERO PÉREZ
- FRANCISCO DAGAS CABALLERO
- JUSTO DIAZ SOTO
- MARGOT MARITZA RUBIO PLACENCIA
- JACINTO VICENTE CARO ROPERO
- LAURA NOGALES GUILLEM
- ABEL VALCARCEL CAMPOS
- JUAN JOSÉ TEÓFILO COSCOJUELA NASARRE
- VANESSA GONZÁLEZ FUENTES
- JOSÉ CARLOS RUBIA RAYA
- JUANA MARAVILLAS GUILLEM FERNANDEZ
- JOSÉ COBACHO OSORIO
- JORGE VILAPLANA DANVILA
- BEATRIZ BLÁZQUEZ BÁRCENA
- ANGEL GARRIDO NOVELLA
- ISABEL ALONSO RUBIO
- SERGIO BARRACHINA MERCE
- FRANCISCO FUENTES SANCHEZ
- CONCEPCIÓN URRUTIA ALONSO
- FRANCISCO JAVIER ARJONA BARCO
- ANTONIO FUENTES MANCILLA
- ESTHER TASSIS GUAL
- ANGEL DAGAS RODRÍGUEZ
- MARIA MONTSERRAT ALEJOS RUBIO
Suplents
- IFTIKHAR AHMED RAJA BEGUM
- EUGENIO ASENSIO SOLAZ
- MARILI APARECIDA RAMOS CLEMENTE
CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CIU)
- CARLES COMBARROS VILASECA
- SUSANA ABELLÓ BARBERO
- SANTIAGO MARTÍNEZ JIMÉNEZ
- FERRAN SÀNCHEZ MARTÍNEZ
- MARIA PALLEJÀ ALOY
- JUAN JOSÉ TORRES ÀLAVA
- SUSANA CORONADO GÓMEZ
- ADIL GASMALLA MOHAMED
- CRISTINA LAGARMA GARVÍ
- JOSEP BAÑOLAS MONTALBAN
- LOURDES BEREJE IBÁÑEZ
- JOSÉ LUIS CUADROS MAS
- VANESA MOYA FERRER
- IGNASI NIETO DE LA CRUZ
- MANEL LLORCA LLORCA
- PILAR ANGULLO MONTALVO
- JOSEP HARO CERA
- RAFAEL ORTIZ PORRAS
- SILVIA SÀNCHEZ LÓPEZ
- PERE GUILLEN SOLA
- ESTER SANZ FERNÀNDEZ
- ELOY ALBERTO YAGUAL ALDAS
- EVA RODRÍGUEZ PEDROLA
- JESÚS MOYA FERRER
- CARLES SERRA SERRA
- MARIA PILAR CUIXART GIRBAU
- JOSEP MARTINELL GRAU
ESCONS EN BLANC-CIUDADANOS EN BLANCO (EB-CENB)
- LUIS MIGUEL LOPEZ CARREÑO
- JAUME ROYO GASCON
- MARINA AHMED MARTÍNEZ
- MIQUEL SAUMELL SANTAEUGÈNIA
- MONICA BALDRICH RODRÍGUEZ
- DANIEL AVALOS MARTÍNEZ
- JOSE MANUEL GORDILLO BOTE
- ALMUDENA AHMED MARTÍNEZ
- ERIC FERNANDEZ GARCÍA
- MARIA LUISA GARDUÑO GATA
- CARLOS VALOR PEDRERO
- JOSE ANTONIO GUERRERA DE LA FUENTE
- YASMINA PEDRÓS ABARRAN
- VICTOR ASENSIO PUGET
- ENCARNA MORENO GOMEZ
- DAVID LÓPEZ RUÍZ
- ANA CARREÑO GARCÍA
- JUAN CARLOS LÓPEZ CARREÑO
- JOSE ÀNGEL TRABAZOS POSE
- MONTSERRAT MATEU LOZAR
- MERCÈ CAMPMENY MORA
- NORTO MENDEZ GONZALEZ
- PAU LLADÓ PÉREZ
- JORDI COY ROBERT
- NEUS MOLINA ALFONSO
- MARTÍ ROSCADELL GARCÍA
- SILVIA CASORRAN MARTOS
GENT DE GRAMENET (GG)
- MARÍA TERESA FRANCO I PRESAS
- AITOR BLANC I ARANJUELO
- ÁNGELES CASADO SIERRA
- ALBA CALVO LALLAVE
- GABRIEL ANDRÉS MANZANERO
- GUIDA MARTÍN TORDERA
- SERGI ARNAU I CASTRO
- ALEIX MADRID I ALCARAZ
- JORDI PASTOR PÉREZ
- FE BOGAZ VEGA
- RICARDO PULIDO GUERRERO
- MARÍA NÚRIA BENITO VERDE
- CARLES CAÑAMERO I CASTRO
- JUAN PASTOR GUERRERO
- SILVIA VILLALÓN DÍAZ
- JAUME ABELLÓ I TERUEL
- SANTIAGO JOSÉ TORNERO MUÑOZ
- EUGÈNIA MANZANARES I MESTRE
- ORIOL CORRAL I DINÀ
- CONCEPCIÓN RIPOLLÈS HERAS
- CÉSAR LÓPEZ DEL POZO
- ROSA SILVIA SANTIAGO VILANOVA
- MARÍA TERESA CÁNOVAS FLORO
- MANUEL MORENO MARTÍNEZ
- JORDI GARCÍA JANÉ
- PATRICIA LAFUENTE RODRÍGUEZ
- FERMÍN CHUECO ARTERO
Suplents
- PURIFICACIÓN ALCARAZ LORCA
- ÁNGEL ELADIO ELVIRA ELVIRA
- CARMEN UROZ BERNABE
- ANTONIO ROLDÁN CAYUELA
- MARINA RENAU CERRILLO
- ANTONIO ENRIQUE GEA
- MARÍA CARMEN CASADO SIERRA
- ALBERT-GERARD VENTURA TEJERINA
- MANUELA JIMÉNEZ JIMÉNEZ
- MARÍA JESÚS CASTRO LÓPEZ
INICIATIVA PER CATALUNYA VERDS-ESQUERA UNIDA I ALTERNATIVA-ENTESA (ICV-EUIA-E)
- FRANCESC SÁNCHEZ TRAVERÍA
- ALEXANDRA SEVILLA OLIVERAS
- RAQUEL GALERA MORILLAS
- JAVIER PUJOLS MARTÍNEZ
- MIGUEL GARRIDO CASADO
- LEONOR CUADRADO CANTADOR
- ANTONIO ISMAEL RODRÍGUEZ TOVAR
- MONTSERRAT MARTÍNEZ LECETA
- JOSEFA RODRÍGUEZ VILLENA
- ANGEL PLA RECHE
- ENRIC FRANCESC NOGUERA CARRERAS
- ANTONIA MORENO HITA
- JOSÉ MIGUEL SIXTO CARMONA
- ROSA MARÍA NAVIDAD GARRIDO
- JONATAN FORNÉS MARTÍNEZ
- MARÍA ROSA PEREA NÚÑEZ
- DANIEL TORREJÓN MARTÍNEZ
- JOSÉ MANUEL SEOANE RODRÍGUEZ
- ANTONIO PEREA NÚÑEZ
- MARTA CAÑADAS CARPINTERO
- JUAN CARLOS GONZÁLEZ DE LOS SANTOS
- MARGARITA GARCÍA FORTES
- ROSA MARÍA MARTOS SÁNCHEZ
- EPIFANÍA ROMÁN RODRÍGUEZ
- SALVADOR REDÓN CUENCA
- JOSEFA ESTEFANÍA SÁNCHEZ MARTÍN
- JOSÉ GIMÉNEZ CARRASCO
Suplents
- LLUÍS HERNÁNDEZ I ALCÁCER
- DOLORES GOMÉZ FERNÁNDEZ
- FERNANDO SARO MADRIDEJOS
- JAVIER SIXTO CARMONA
- TERESA ADAME CORONADO
PARTIDO POPULAR / PARTIT POPULAR (P.P.)
- MARIA DEL CARMEN SAEZ BELVER
- ALBERTO CARREIRAS GONZALEZ
- MARIA ANGELES LEDO SAIZ
- MARC ANTONI VILLEGAS BASTIAS
- FRANCISCO MARTIN SENDIN
- FERRAN GOMEZ GONZALEZ
- RAQUEL MIGUEL BERENGUER
- JOSE GARCIA LEON
- JULIO LAUREANO GARCIA ALVIRA
- MARIA LUZ GAZQUEZ PEREZ
- JOSE MOLINA LOPEZ
- JAIME CANO RUBIO
- MIGUEL ZARZA VAZQUEZ
- MARIA LUISA CARREÑO MARTINEZ
- MONICA RODRIGUEZ BUENO
- VICTOR ROSA SANCHEZ
- MARIA PEREZ PEREZ
- JUAN GAZQUEZ SANCHEZ
- MONTSERRAT COSTAL VALLS
- JOSE MARTINEZ MARTINEZ
- PILAR LOPEZ FERNANDEZ
- EMILIO JUSTICIA PEREZ
- SANTIAGO NUÑEZ GIL
- BENIGNA CARPIO PEREZ
- ANTONIO ROMERA RODRIGUEZ
- ARGENTINA LOPEZ LOPEZ
- LUIS MORENO COSTAL
Suplents
- VISITACION BUENO BUENO
- JUAN FERNANDO DELGADO VAZQUEZ
- MARIA LUISA CHARLE CARRO
PARTIT COMUNISTA DEL POBLE DE CATALUNYA (PCPC)
- SALVADOR DELTELL SORIA
- ANA MARIA CHAVARRÍA GARCÍA
- RAMÓN VIDAL MIRAS
- MARIA LOURDES CORTINA BLANCA
- ENRIQUE ÁLVAREZ LECUE
- RAFAEL PARRA CHICA
- SONIA LUNA MUÑOZ
- MÁXIMO LUNA LUNA
- IVANA DELTELL CORTINA
- LUIS PÉREZ MORENO
- ALEJANDRO MARRUGAT LÓPEZ
- RICARD VIDAL MIRAS
- DOLORES MUÑOZ ESCUDERO
- MÁXIMO LUNA MUÑOZ
- MARGARITA HERNANDO GARCIA
- AGUSTÍN ÁLVAREZ MERCHÁN
- FRANCISCO CUADRA CUADRADO
- MILAGROS LAGOS SUÁREZ
- MARC SOLER GUMBAU
- MARÍA ESTHER DÍAZ CRUZ
- JUAN CAMARASA MARTIN
- AMBROSIO DUQUE CARRETERO
- ENCARNACION MUÑOZ ESCUDERO
- JORDI ÁLVAREZ MERCHÁN
- JOSEFA PEÑA POVEDANO
- ALBERTO DUQUE JORGE
- FELICIANA CHECA DE LA MUELA
Suplents
- TRINIDAD GARRIDO GALERA
- MANUEL MORA PORRAS
PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - PROGRÈS MUNICIPAL (PSC-PM)
- NÙRIA PARLON GIL
- ESTEBAN SERRANO ORTÍN
- ANTONI FOGUÉ MOYA
- LIDIA GUINART MORENO
- CRISTINA CERRATO HIDALGA
- JORDI MAS HERRERO
- ANTONIO CARMONA LÓPEZ
- DIEGO ARROYO BOTE
- LAIA TORDERA ROIG
- MARÍA REMEDIOS ARAGÓN ARAGÓN
- MARÍA PETRA JIMÉNEZ GONZÁLEZ
- RAUL MORENO MONTAÑA
- JÓSÉ VELASCO MARTÍNEZ
- ANA BELÉN MORENO JORGE
- SORAYA SANTALUCÍA RUBIO
- ÁNGELES PELÁEZ MOYA
- FABIÁN CÁRDENAS FERNÁNDEZ
- TERESA DIAZ ALCÁNTARA
- MIGUEL PADILLA MARTÍN
- FRANCISCO GILES DOMÍNGUEZ
- CRISTINA MIGUEL OLIVA
- FELICIANA HIGUERO REDONDO
- ROSA ROMERO MORENO
- JOSÉ BELLA ÁLVAREZ
- ANTONIO VARGAS SÁNCHEZ
- JOSEP MARÍA BALLESTEROS LÓPEZ
- MANUELA DE MADRE ORTEGA
Suplents
- PILAR JIMÉNEZ LÓPEZ
- JOSÉ RODRÍGUEZ CASTRO
- FRANCISCO URBANO ALBERCA
- FRANCISCO HERROJO GARCÍA
- RACHIDA HLIMI EL ZERHOUNI
PLATAFORMA PER CATALUNYA (PXC)
- SERGIO PALOMO CHILLERÓN
- JUAN GOMEZ MONTERO
- GERARDO ESTEBAN SERRANO CORPAS
- RAQUEL MONREAL GOMEZ
- VERONICA GOSENDE ESTEVEZ
- LUIS MUÑOZ MUÑOZ
- ESTEBAN ESCRIBANO SAAVEDRA
- JOSE LUIS MIRANDA CARMONA
- CHRISTIE DEMEULDRE GUYAUX
- Mª ANTONIA GONZALEZ MARAÑA
- ESTEBAN LOPEZ JORDAN
- JOSE NUÑEZ GARCÍA
- ISRAEL PALOMO CHILLERÓN
- MAITE ASENSIO MARTINEZ
- MARIA ADELA ESTEVEZ JIMENEZ
- IVAN LOPEZ CARRERO
- OSCAR CARRERO NAVARRO
- JUAN LOPEZ GARCIA
- MONSERRAT GOSENDE ESTEVEZ
- SANDRA SANCHEZ ROMERO
- JOSE MARTIN ARANDA DE GEA
- FERNANDO FERNANDEZ LOSQUIÑOS
- ELISABET FLORES PASTRANA
- ELISABET CALPE VILLAGRASA
- NATALIA CREGO PEÑAFIEL
- SILVIA MARTINEZ CASTELLANO
- LUIS ROIG GAYETE