Televisió

Programació

Dimarts, 4 agost de 2020
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Jet lag
Passatger 22
Sèries
11.20
Viatges insòlits
Transnístria, Abkhàzia, Ossètia del Sud
Documentals
12.10
Atrapa'm si pots
Altres
13.00
Tork
Infantils
06.00
Les tres bessones
Infantils
06.08
Pirata i Capitano
Infantils
06.59
Les investigacions de la Mirette
Infantils
07.32
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
07.55
Pingu
Infantils
08.30
El Mic i els seus amics
Infantils
09.00
BabyRiki
Infantils
09.26
Counting with Paula
Infantils
09.31
BabyRiki
Infantils
09.41
Els germans Kratt
Infantils
09.52
Els Mini Ninges
Infantils
10.14
Mike el magnífic
Infantils
10.58
Espies de veritat
Infantils
11.20
Les aventures de Riff i Flat
Infantils
12.04
L'inspector Gadget
Infantils
12.16
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
13.00
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
La mañana
Altres
10.00
Cocina al punto con Peña y Tamara
El queso de cabra de Huetor Santillán
Altres
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Telenotícies comarques
Informatius
14.00
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
El Paradís de les Senyores
Miss Paradís
Sèries
16.00
Hudson i Rex
Un home conseqüent
Sèries
17.02
Vera
El fill pròdig
Sèries
17.50
Shakespeare i Hathaway: investigadors privats
Campanades a mitjanit
Sèries
19.25
No tenim vergonya
Altres
20.15
TV3xunTUB
Yolanda Sey
Altres
20.25
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Les Sisters
Infantils
14.00
El detectiu Conan
Infantils
14.56
El xai Shaun
Infantils
15.42
Les tres bessones
Infantils
16.07
Pingu
Infantils
16.58
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
Una mà de contes
Infantils
17.56
Bob, el manetes
Infantils
18.15
El xai Shaun
Infantils
19.00
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
19.45
Mike el magnífic
Infantils
20.35
Dinàmiks
El molinet de vent
Altres
21.04
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
21.30
El gran dictat
Altres
21.55
Informativo territorial
Informatius
14.00
Bloqueados por el muro
Altres
14.10
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
16.00
El tiempo
Altres
16.15
Mercado central
Sèries
16.30
Servir y proteger
Sèries
17.20
Acacias 38
Sèries
17.50
El cazador
Altres
18.45
España directo
Altres
19.35
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Cool Hunters
La cuina
Altres
22.15
Revolució 4.0
Miki Núñez: Ens heu deixat un llegat de merda
Altres
23.00
Sense ficció
Documentals
23.50
Pel·lícula: The Disaster Artist
Pel·lícules
00.50
Notícies 3/24
Informatius
02.30
El gran dictat
Altres
21.55
El capità de Sir Shackleton
Documentals
22.10
Xoc d'anhels 1918-1939
Documentals
23.05
El capità de Sir Shackleton
Documentals
00.54
Xoc d'anhels 1918-1939
Documentals
01.46
Els habitants de la fi del món
Els Estats Units
Documentals
03.30
El món des de l'aire
Un viatge aeri a través d'Anglaterra. De les Set Germanes a la catedral de Canterbury
Documentals
04.14
Thalassa
Els Alfacs, somnis d'un port
Altres
04.40
24h Europa. The Next Generation
04:00-05:00
Altres
04.54
Videoclips
Altres
05.53
Telediario 2
Informatius
21.00
Comando al sol
Altres
22.05
Españoles en el mundo
Altres
00.55
Noticias 24 horas
Informatius
02.40