Televisió

Programació

6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
TN matí
Informatius
06.30
Els matins
Altres
08.25
Planta baixa
Altres
11.50
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Mic
Infantils
06.01
Les tres bessones
Infantils
06.36
Els germans Kratt
Infantils
07.02
Dino tren
Infantils
07.46
Zafari
Infantils
08.34
Mic
Infantils
09.00
La caleta de la Lily
Infantils
09.33
Home: Aventures amb la Tip i l'Oh
Infantils
10.20
L'inspector Gadget
Infantils
10.43
Yakari
Infantils
11.26
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
12.04
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
13.05
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Telediario matinal
Informatius
06.30
Los desayunos de TVE
Informatius
08.25
La mañana
Altres
10.00
A partir de hoy
Altres
12.30
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Sopa d'ametlles
Altres
15.40
Com si fos ahir
Sèries
15.55
Tot es mou
Altres
16.35
Està passant
Altres
20.15
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
13.05
Les Sisters
Infantils
14.10
Dora, l'exploradora
Infantils
15.07
Les tres bessones
Infantils
15.54
Comptem amb la Paula
Infantils
16.40
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
Oddbods
Infantils
17.56
Els germans Kratt
Infantils
18.20
Dracs: Els genets de l'illa del Fred
Infantils
19.04
Info K
Infantils
19.30
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
19.45
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
20.20
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
21.25
El gran dictat
Altres
21.55
Informativo territorial
Informatius
14.00
Corazón
Altres
14.30
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
16.00
El tiempo
Altres
16.15
Mercado central
Sèries
16.25
Servir y proteger
Sèries
17.20
Acacias 38
Sèries
18.20
España directo
Altres
19.15
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Més 324
Especial Parlament Europeu
Altres
22.00
Sense ficció
Documentals
00.20
Gran reserva
Cultura: L'illa del tresor-Carod Rovira
Altres
01.20
Gran reserva
Cutura: L'illa del tresor-Joan Corbella
Altres
01.40
Ritmes a l'estudi
Altres
02.07
Blues a l'estudi
Altres
03.07
Jazz a l'estudi
Altres
04.03
Jazz a l'estudi
Altres
05.05
Videoclips catalans
Altres
05.50
El gran dictat
Altres
21.55
El celobert
Altres
22.05
Laberints
Laberints d'originals i imitacions
Altres
23.05
El documental: Empatia
Pel·lícules
23.35
El celobert
Altres
00.55
Laberints
Laberints d'originals i imitacions
Altres
01.50
Els habitants de la fi del món
Laos
Documentals
02.20
Per les teulades de les ciutats
Buenos Aires
Documentals
03.05
L'illa del tresor
Joan Valent
Altres
03.55
Karakia
Alena, Gomel/Liam, Wicklow
Altres
04.20
Xarxa natura
Riu Fluvià
Documentals
04.55
El Faro, cruïlla de camins
Sèries
05.00
Videoclips catalans
Altres
05.50
Telediario 2
Informatius
21.00
TVEmos
Altres
22.05
Cuéntame cómo pasó
Está pasando, lo estás viendo
Sèries
22.40
Ochéntame otra vez
Documentals
23.55
La noche en 24 horas
Informatius
01.40
Noticias 24 horas
Informatius
03.35