Televisió

Programació

Dissabte, 15 febrer de 2020
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
El llenguado
El parlar de Barcelona i els noms de la natura
Altres
12.00
Gent de mercats
Mercat Municipal de Sitges, Mercat Central de Tarragona i Mercat d'Horta a Barcelona
Altres
12.50
Zona zàping
Altres
13.45
Mic
Infantils
06.01
Les tres bessones
Infantils
06.32
Kazoops!
Infantils
07.19
Una mà de contes
Infantils
07.38
El Mic i els seus amics
Infantils
07.46
Els esclataneu
Infantils
08.11
Dino tren
Infantils
08.26
Manduka
Chicken nuggets to go-David Rees
Altres
09.00
Oddbods
Infantils
09.26
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
10.15
La família del Super3
Infantils
11.00
Els germans Kratt
Infantils
11.26
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
12.30
Els bons ossos bruns: Dies de neu
Infantils
13.28
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Operación Triunfo
Altres
10.35
Audiencia abierta
Informatius
13.30
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Zona zàping
Altres
13.45
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Tarda de cine: Tres dones i un pla
Pel·lícules
15.40
Tarda de cine: Operació U.N.C.L.E.
Pel·lícules
17.30
No tenim vergonya
Altres
19.30
Atrapa'm si pots
Altres
20.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Preguntes freqüents
Altres
21.55
Els bons ossos bruns: Dies de neu
Infantils
13.28
Oddbods
Infantils
14.02
El xai Shaun
Infantils
14.30
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
15.27
Els germans Kratt
Infantils
16.34
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
18.00
Manduka
Arròs anem al gra-Mireia Oriol
Altres
19.30
Oddbods
Infantils
19.56
El detectiu Conan
Infantils
20.45
Adolescents icat
Altres
21.30
Flash moda
Altres
14.00
Corazón
Altres
14.30
Telediario 1
Informatius
15.00
Sesión de tarde: Perdidos en la sabana
Pel·lícules
16.00
Sesión de tarde: Circulo amoroso en Samlund
Pel·lícules
17.30
Cine de barrio: La decente
Pel·lícules
19.00
Telediario 2
Informatius
21.00
Informe semanal
Altres
21.30
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Notícies 3/24
Informatius
01.30
Ritmes a l'estudi
Altres
03.00
Blues a l'estudi
Altres
04.00
Jazz a l'estudi
Altres
05.00
El crac
La gran volada
Sèries
22.00
Pel·lícula: Nines russes
Pel·lícules
23.30
Programa sindical UGT
Altres
00.50
Adolescents icat
Altres
01.00
El crac
La gran volada
Sèries
01.30
L'odissea del menjar
Pa i circ
Documentals
02.55
La Segona Guerra Mundial en color
Hitler ataca l'Est
Documentals
03.45
Thalassa
Joan Vehí, la mirada de Cadaqués
Altres
04.35
El Faro, cruïlla de camins
Sèries
04.55
Videoclips catalans
Altres
05.50
Informe semanal
Altres
21.30
Prodigios
Altres
22.05
Pel·lícula: La verdad
Pel·lícules
00.40
Pel·lícula: La doble de la novia
Pel·lícules
02.30
Noticias 24 horas
Informatius
03.50