Televisió

Programació

Dijous, 17 setembre de 2020
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
TN matí
Informatius
07.30
Els matins
Altres
08.30
Planta baixa
Altres
11.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Megaminimals
Infantils
06.00
Els Croods: L'origen
Infantils
06.25
L'equip Spike
Infantils
06.48
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
07.38
George de la jungla
Infantils
08.03
Léonard
Infantils
08.35
El Mic i els seus amics
Infantils
09.00
Kiwi
Infantils
09.27
BabyRiki
Infantils
09.37
Zoobabu
Infantils
09.47
The baby triplets
Infantils
09.54
Veterinaris
Documentals
10.00
Kukurota
Els xafarders
Altres
10.34
Léonard
Infantils
11.00
Dinàmiks
El color amagat
Altres
11.33
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
12.01
Quin crac, l'Angelo!
Infantils
12.42
Les Sisters
Infantils
13.30
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Telediario matinal
Informatius
06.30
La hora de La 1
Altres
08.00
La hora de la actualidad
Altres
10.00
Cocina al punto con Peña y Tamara
Las pilotes de Miquel Montoro
Altres
13.00
Informativo territorial
Informatius
13.55
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Mousse de Sacher/Flam de mató
Altres
15.55
Tot es mou
Altres
16.25
Està passant
Altres
20.15
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Les Sisters
Infantils
13.30
El xai Shaun
Infantils
14.16
El detectiu Conan
Infantils
15.00
Les tres bessones
Infantils
15.48
El xai Shaun
Infantils
16.38
Pingu
Infantils
16.58
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
Una mà de contes
Infantils
17.57
El dia que el Henry va conèixer...
Infantils
18.12
Bob, el manetes
Infantils
18.27
La família Teixó-Guineu
Infantils
18.48
Pat, el gos
Infantils
19.13
Les Sisters
Infantils
19.37
Info K
Infantils
20.00
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
20.15
Mike el magnífic
Infantils
20.50
Léonard
Infantils
21.05
Dinàmiks
El paraigudes casolà
Altres
21.30
El gran dictat
Altres
21.55
Informativo territorial
Informatius
13.55
Bloqueados por el muro
Altres
14.10
Telediario 1
Informatius
15.00
El tiempo
Altres
16.00
Tour de France
Esports
16.05
Servir y proteger
Sèries
17.25
Acacias 38
Sèries
18.15
El cazador
Altres
18.55
España directo
Altres
19.50
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Polònia
Altres
22.05
Persona infiltrada
Carme Ruscalleda-Família Geis Albertí
Altres
22.45
Persona infiltrada
Marta Torné-Família Singh Kaur
Altres
23.35
Més 324
Altres
00.40
Notícies 3/24
Informatius
02.15
El gran dictat
Altres
21.55
Quan arribin els marcians
Eavsió o present
Altres
22.05
Mercat de Música Viva de Vic
Altres
22.40
Quan arribin els marcians
Evasió o present
Altres
00.15
Dreamers
Documentals
00.40
Pel·lícula: A l'altra banda del mur
Pel·lícules
01.20
Els habitants de la fi del món
Documentals
02.25
Pel món amb Te Radar
Solucions naturals
Documentals
03.50
Karakia
Gleysi, petons des de Maracaibo
Altres
04.15
Thalassa
El Serrallo, barri mariner/El dilema de la pesca
Altres
04.50
Xarxa natura
L'Albera
Documentals
05.20
L'illa del tresor
Oscar Tusquets
Altres
05.25
Videoclips
Altres
05.50
Telediario 2
Informatius
21.00
Pel·lícula: El rehén
Pel·lícules
22.10
Viaje al centro de la tele
Documentals
23.50
La noche en 24 horas
Informatius
01.50
Noticias 24 horas
Informatius
03.40