Televisió

Programació

Divendres, 15 gener de 2021
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
TN matí
Informatius
07.30
Els matins
Altres
08.30
Planta baixa
Altres
11.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Rovelló
Infantils
06.00
Home: Aventures amb la Tip i l'Oh
Infantils
06.25
L'equip Spike
Infantils
06.52
Mike el magnífic
Infantils
07.18
Pat, el gos
Infantils
07.55
Comptem amb la Paula
Infantils
08.23
El Mic i els seus amics
Infantils
08.45
La Franny i les sabates màgiques
Infantils
08.57
Wow! English Method
Altres
09.30
Wow! English Method
Kindergarten Yellow-Come on, come on (I)
Altres
09.30
Wow! English Method
Kindergarten Yellow-Be Careful!
Altres
09.30
Wow! English Method
Early Primary Green-The Finger Family-Steve's Midnight Feast
Altres
09.30
Kiwi
Infantils
09.40
BabyRiki
Infantils
09.45
Zoobabu
Infantils
09.50
Wow! English Method
Altres
09.52
Wow! English Method
Primary Bronze-What does the farmer do?
Altres
09.52
Wow! English Method
Primary Bronze-The Amazing, Invisible Steve!
Altres
09.52
La família Teixó-Guineu
Infantils
10.01
Espies de veritat
Infantils
10.25
La màgica Do-Re-Mi
Infantils
11.10
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
11.57
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
12.25
Les Sisters
Infantils
12.50
Un drama total d'illa
Infantils
13.25
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Telediario matinal
Informatius
06.30
La hora de La 1
Altres
08.00
La hora de la actualidad
Altres
10.00
Las cosas claras
Altres
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Bunyols de coco i pinya
Altres
15.35
Com si fos ahir
Sèries
15.55
Tot es mou
Altres
16.25
Està passant
Altres
20.20
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Un drama total d'illa
Infantils
13.25
La Pantera Rosa
Infantils
14.10
El xai Shaun
Infantils
14.40
El detectiu Conan
Infantils
15.00
Les tres bessones
Infantils
15.48
Bob, el manetes
Infantils
16.37
La Franny i les sabates màgiques
Infantils
16.56
Wow! English Method
Altres
17.17
Wow! English Method
Kindergarten Yellow-I see you! (I)
Altres
17.17
Wow! English Method
Kindergarten Yellow-1, 2, 3, Oh yeah!
Altres
17.17
Wow! English Method
Early Primary Green-He like it, he likes it! (I)
Altres
17.17
Wow! English Method
Primary Bronze-Power Too! Pumpkin Prank
Altres
17.17
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
Una mà de contes
Infantils
17.56
Noddy, un detectiu al País de les Joguines
Infantils
18.11
Wow! English Method
Altres
18.32
Wow! English Method
Primary Bronze-Please, Call Me Bobby
Altres
18.32
Wow! English Method
Primary Bronze-Dr Bob!
Altres
18.32
Wow! English Method
Primary Bronze-The Amazing, Invisible Steve!
Altres
18.32
Wow! English Method
Primary Bronze-Steve-On-Wheels
Altres
18.32
Perduts a Oz
Infantils
18.47
Pat, el gos
Infantils
19.10
Jo, Elvis Riboldi
Infantils
19.38
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
20.14
L'equip Spike
Infantils
20.37
La pitjor bruixa
Ethels pertot arreu
Sèries
21.03
Lucas etc
L'Ulysse, el ric
Sèries
21.31
Les regles de la Floor
La Floor rica
Sèries
21.45
El gran dictat
Altres
21.55
Informativo territorial
Informatius
14.00
Las cosas claras
Altres
14.15
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
15.55
El tiempo
Altres
16.15
Mercado central
Sèries
16.30
Servir y proteger
Sèries
17.20
Acacias 38
Sèries
18.15
El cazador
Altres
19.10
España directo
Altres
20.00
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Zona zàping
Altres
22.05
La gran pel·lícula: La reina del desert
Pel·lícules
22.45
Més 324
Altres
00.55
Notícies 3/24
Informatius
02.25
Rumba a l'estudi
Altres
04.00
Folc a l'estudi
Altres
05.00
El gran dictat
Altres
21.55
Les cròniques de Hitler
El polític en campanya
Documentals
22.10
La Segona Guerra Mundial en color
Documentals
23.00
60 minuts
Documentals
00.45
Les cròniques de Hitler
El polític en campanya
Documentals
01.40
La Segona Guerra Mundial en color
Documentals
02.30
Rutes per Euskal Herria
La via del Basconavarrès
Documentals
04.10
Thalassa
La història de Xico II
Altres
04.35
24h Europa. The Next Generation
07:00 - 08:00
Altres
04.50
Videoclips
Altres
05.50
La suerte en tus manos
Altres
22.00
Pel·lícula: Invictus
Pel·lícules
22.15
Pel·lícula: City Hall, la sombra de la corrupción
Pel·lícules
00.20
Pel·lícula: Un misterio para Aurora Teagarden: Un
Pel·lícules
02.00
Noticias 24 horas
Informatius
03.25