Televisió

Programació

Dissabte, 12 juny de 2021
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Adolescents XL
Altres
12.05
TV3xunTUB
Charlie Pee
Altres
13.10
Zona zàping
Altres
13.45
Quin crac, l'Angelo!
Infantils
06.00
Kikoriki
Infantils
06.24
Bob, el manetes
Infantils
07.21
Comptem amb la Paula
Infantils
07.49
Noddy, un detectiu al País de les Joguines
Infantils
08.11
El Mic i els seus amics
Infantils
08.35
Manduka
Quin pollastre!!!-Twin Melody
Altres
09.01
Zoom, el dofí blanc
Infantils
09.27
Dracs: Cap a nous horitzons
Infantils
10.02
Pat, el gos
Infantils
10.46
La família del Super3
Infantils
11.00
Mike el magnífic
Infantils
11.25
Herois amb cua
La goril·la
Documentals
12.00
Els germans Kratt
Infantils
12.27
Els Mini Ninges
Infantils
13.11
Oddbods
Infantils
13.43
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Comando actualidad
Échale horas
Altres
09.55
The Dancer
Final
Altres
11.00
Audiencia abierta
Informatius
13.30
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Zona zàping
Altres
13.45
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Tarda de cine: Un home anomenat Ove
Pel·lícules
15.40
Tarda de cine: Testes dures
Pel·lícules
17.50
Res és impossible
Els millors moments
Altres
19.25
Atrapa'm si pots
Altres
20.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Oddbods
Infantils
13.43
La Pantera Rosa
Infantils
14.12
El xai Shaun
Infantils
14.52
Siyaya. Veniu a explorar
La terra de la set. Quan la lluna parla
Documentals
15.30
Bestial
Pingüins
Documentals
15.55
Herois amb cua
L'elefant
Documentals
16.20
El xou de la Pantera Rosa
Infantils
16.45
Jo, Elvis Riboldi
Infantils
17.08
Mike el magnífic
Infantils
17.30
L'Alícia i en Lewis
Infantils
18.11
Pat, el gos
Infantils
18.45
Prodigiosa, els secrets: Missatge Covid-19
Infantils
19.28
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
19.31
Gos pudent
Infantils
20.14
Marika
Infantils
20.38
D'aventura castigats
Infantils
20.55
Les regles de la Floor
Abstracte
Sèries
21.17
Lucas etc
La depressió
Sèries
21.37
Lucas etc: Guerra de bromes
Espaguetis a la Lucas
Sèries
21.52
La Cubana 40+1 anys
Altres
21.55
Flash moda
Altres
14.00
Corazón
Altres
14.30
Telediario 1
Informatius
15.00
Sesión de tarde: Verano en Chipre
Pel·lícules
16.00
Sesión de tarde: Lotta y el centro del mundo
Pel·lícules
17.30
Cine de barrio: ¡Vivan los novios!
Pel·lícules
19.00
Telediario 2
Informatius
21.00
Informe semanal
Altres
21.30
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Preguntes freqüents
Altres
22.10
Notícies 3/24
Informatius
01.30
Rumba a l'estudi
Altres
04.00
Folc a l'estudi
Altres
05.00
La Cubana 40+1 anys: Teresina, S.A.
Nadal
Sèries
00.40
Rumba a l'estudi
Altres
02.30
El món des de l'aire
D'Avinyó a Mònaco
Documentals
03.25
La Cubana 40+1 anys: Teresina, S.A.
Nadal
Sèries
03.55
Thalassa
Es Trenc, un paradís fràgil
Altres
05.45
Videoclips
Altres
05.55
Informe semanal
Altres
21.30
Pel·lícula: Diario de una niñera
Pel·lícules
22.05
Pel·lícula: Tienes un e-mail
Pel·lícules
23.45
Pel·lícula: La bella bestia
Pel·lícules
01.35
Noticias 24 horas
Informatius
03.10