Televisió

Programació

Dilluns, 20 setembre de 2021
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
TN matí
Informatius
07.30
Els matins
Altres
08.30
Planta baixa
Altres
11.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Megaminimals
Infantils
06.00
Bola & Bill
Infantils
06.30
Artús i els vailets de la Taula Rodona
Infantils
06.55
Xavier Enigma i el museu secret
Infantils
07.18
Zoom, el dofí blanc
Infantils
07.51
Comptem amb la Paula
Infantils
08.15
Mya Go
Infantils
08.38
Elements MIC
Infantils
08.50
Els mixets
Infantils
09.00
Leo, el guardabosc
Infantils
09.19
Les construccions d'en Louie i la Yoko
Infantils
09.49
Misha, la gata violeta
Infantils
10.10
Artús i els vailets de la Taula Rodona
Infantils
10.32
Els Mini Ninges
Infantils
10.54
L'inspector Gadget
Infantils
11.16
Oddbods
Infantils
11.38
Els bons ossos bruns: Un bosc de bojos
Infantils
12.00
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
12.34
Els germans Kratt
Infantils
13.01
Les Sisters
Infantils
13.45
Telediario matinal
Informatius
06.00
La hora de La 1
Altres
08.30
Mejor contigo
Altres
12.30
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Altres
15.40
Com si fos ahir
Sèries
15.55
Tot es mou
Altres
16.40
Està passant
Altres
20.15
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Les Sisters
Infantils
13.45
El xou de la Pantera Rosa
Infantils
14.09
El detectiu Conan
Infantils
14.32
El xai Shaun
Infantils
14.56
Les tres bessones
Infantils
15.34
Leo, el guardabosc
Infantils
16.00
Louie
Infantils
16.31
Els mixets
Infantils
16.44
Mya Go
Infantils
16.59
Comptem amb la Paula
Infantils
17.10
El Mic i els seus amics
Infantils
17.32
Una mà de contes
Infantils
17.58
Un dramarama total
Infantils
18.15
Wow! English Method
Infantils
18.35
Xavier Enigma i el museu secret
Infantils
18.41
Els germans Kratt
Infantils
19.14
Zoom, el dofí blanc
Infantils
19.36
Info K
Infantils
20.00
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
20.18
Les Sisters
Infantils
20.42
El detectiu Conan
Infantils
21.06
Avatar, la llegenda de la Korra
Infantils
21.30
El gran dictat
Altres
21.55
Informativo territorial
Informatius
14.00
Mejor contigo
Altres
14.20
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
15.55
El tiempo
Altres
16.15
Dos vidas
Sèries
16.30
Servir y proteger
Sèries
17.25
El cazador
Altres
18.25
España directo
Altres
19.20
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Crims
El crim de la Guàrdia Urbana (II): La versió de la Rosa
Documentals
22.20
Crims
Piris
Documentals
23.20
Quan arribin els marcians
Altres
00.25
Més 324
Altres
00.50
Notícies 3/24
Informatius
02.30
Rumba a l'estudi
Altres
04.00
Folc a l'estudi
Altres
05.00
El gran dictat
Altres
21.55
Rurals
Llaurant-se el futur
Documentals
22.15
Tatuats pels Pirineus
Documentals
22.45
Programa sindical UGT
Socorristes en precari
Altres
00.30
Rurals
Llaurant-se el futur
Documentals
00.40
Tatuats pels Pirineus
Documentals
01.05
Dreamers
Documentals
02.45
El món des de l'aire
Un viatge aeri a través de Suïssa. Del llac Neuchatel a l'Eiger
Documentals
03.25
Els cims de les delícies
La serralada del Pont, a Turquia
Documentals
03.50
Karakia
Delphine, del Bearn a l'Empordà
Altres
04.15
Blogs Europa
Blog Europa-Selecció
Altres
04.50
L'illa del tresor
Judith Mascó
Altres
05.00
L'illa del tresor
Joan Brossa
Altres
05.30
Videoclips
Altres
05.50
Telediario 2
Informatius
21.00
MasterChef Celebrity
Altres
22.10
La noche en 24 horas
Informatius
01.50
Noticias 24 horas
Informatius
03.40