Política

Relació provisional de llistes i candidats que s'han presentat a les eleccions municipals del 22 de maig a Sant Cugat del Vallès, segons el que es publica en el Butlletí Oficial de la Província del 20 d’abril de 2011.

Llistes de les eleccions municipals a Sant Cugat del Vallès

Relació provisional de llistes i candidats que s'han presentat a les eleccions municipals del 22 de maig a Sant Cugat del Vallès, segons el que es publica en el Butlletí Oficial de la Província del 20 d’abril de 2011.


Sant Cugat del Vallès-c_65508
CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR / POBLE ACTIU (C.U.P. - P.A)
  1. GUIM PROS TÀRREGA
  2. IGNASI BEA SEGUÍ
  3. ALBA JOHÉ TORT
  4. JOAQUIM PLA I FIGUEROLA
  5. MARTA SERRÉS BERNIS
  6. ANIOL PROS I TÀRREGA
  7. JOSEFA ROMERO I REDONDO
  8. NÚRIA GIBERT I DASCA
  9. EDGAR GAVILAN I FERRER
  10. JORDI LÓPEZ I SOLERA
  11. ESTHER SANTOLAYA I BUFORN
  12. VÍCTOR LÓPEZ I GRIMAU
  13. ANGÈS SOLÀ I RODRIGO
  14. ALBERT RUÍZ I ABELLA
  15. FRANCESC XAVIER MANYOSES I ROCAMORA
  16. LAURA ALEGRE I SANZ
  17. JAUME PLA I MONTAÑOLA
  18. XAVIER GRAU I TROYANO
  19. NOEMÍ PALOU I DÍEZ
  20. KEVIN DAVID FISHER I SABRIÀ
  21. EVA SOLER I GUTIÉRREZ
  22. JAUME CASTAÑÉ I CAMPMANY
  23. BERTA AMADOR I ROVIRA
  24. RAMON PIQUÉ I HUERTA
  25. ENRIC TOMÀS I GUARCH
Suplents
  1. MARTÍ LECINA I VECIANA
  2. JOAN ARAM VERNET I VIDIELLA
  3. JÚLIA VILA I GALCERAN
  4. ALINE PETIT I JULIÀ
  5. IGNASI DE SOLA-MORALES I IBÁÑEZ
  6. LAIA CASAS I ESZQUERRO
  7. ALEXANDRE GÓMEZ I IZQUIERDO
  8. PERE ROC FERNÁNDEZ I GARBERÍ
  9. EULÀLIA CAMÓS I GRAU
  10. FERRAN SANCHO I SÁNCHEZ
CIUTADANS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (C'S)
  1. CARME GOMEZ CASTELL
  2. ALDO CIPRIAN RODRIGUEZ
  3. SERGIO BLÁSQUEZ AGUIRRE
  4. JOSÉ LORENZO MUÑOZ
  5. ELOISA LÓPEZ GUERRERO
  6. MICHAEL BRANDENBURG
  7. JAVIER LÓPEZ LOPEZ
  8. RAMÓN NAVARRO CANO
  9. CRISTINA DOMÍNGUEZ VILLARROEL
  10. MIREIA FERRER GUI
  11. JUAN DOMÍNGUEZ EUSTAQUIO
  12. JOSÉ RICARDO NAVARRO AMERIGO
  13. ADRIÁN LARREA GOMEZ
  14. ANA MARÍA DOMÍNGUEZ VILLARROEL
  15. NATALIA JIMÉNEZ ARROYO
  16. ROBERTO MAMPEL CAMPOS
  17. JUAN CARLOS MARTIN LOPEZ DE LAS HUERTAS
  18. JORGE GARCIA MULET
  19. JOANA DOMÍNGUEZ VILLARROEL
  20. CLARA GASCÓN TORRENS
  21. JUAN PABLO EXPÓSITO GONZÁLEZ
  22. BEGOÑA DE MIGUEL BALMES
  23. VICTORIA MUÑOZ DE LA RIVA
  24. JOSÉ MANUEL VILLEGAS PEREZ
  25. JOSÉ MARÍA FABREGAT GARCIA
Suplents
  1. MANUEL PEREZ HERRERA
  2. SUSANA LOPEZ GALLEGO
CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CIU)
  1. MERCÈ CONESA I PAGÈS
  2. CRISTINA PARAIRA I BESER
  3. JOAN PUIGDOMÈNECH I FRANQUESA
  4. JOSE ROMERO TEJERO
  5. PERE CASAJOANA I SINGLA
  6. CARLES BRUGAROLAS I CONDE
  7. JORDI PUIGNERÓ I FERRER
  8. SUSANNA PELLICER I LÓPEZ
  9. F. XAVIER ESCURA I DALMAU
  10. ESTHER SALAT I LLORENTE
  11. FRANCESC CAROL I ALFÉREZ
  12. XAVIER TIZÓN I NOGUERAS
  13. RAÜL GRANGÉ I FLORES
  14. JOANA M. BARBANY I FREIXA
  15. SÍLVIA CAZORLA I XALMA
  16. LLUÍS FERNÁNDEZ ALA
  17. SALVADOR MASIP I BELDAD
  18. ALEXANDRE CALMÓ I SOTO
  19. M.ROSER NADAL I BADAL
  20. EVA M. PUJOL I ARMAÑANZAS
  21. CHRISTIAN BAQUERO I GIL
  22. LÍDIA MAS I CASTAÑÉ
  23. ANDREU ARES I MARTÍN
  24. SÍLVIA V. FLURY LIECHTI
  25. JAIME MARTÍN I PUCHOL
Suplents
  1. DANIEL BOSCH I AMBRÒS
  2. INGRID SUMARROCA I HURTADO
  3. F. XAVIER CORTÉS I MORROS
ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA -REAGRUPAMENT- ACORD MUNICIPAL (ESQUERRA -RI.CAT -AM)
  1. MIREIA INGLA I MAS
  2. JORDI FERNÀNDEZ I CUADRENCH
  3. EDUARD POMAR I PÉREZ
  4. ARTUR ROYO I SÀNCHEZ
  5. MARIA ROSA MARTÍN I SEGALÀ
  6. BERNAT PICORNELL I GRENZNER
  7. FLORA VILARDELL I SOLÍS
  8. ROSER FERRER GIRALT
  9. TERESA VECIANA I ARMENGOL
  10. JOSEP MARIA SIMEON I NOGUÉS
  11. CLARA SAYROL I PALA
  12. VICENÇ ALEGRE I CONCA
  13. MONTSE JULIÀ I VALLHONRAT
  14. ÈRIC GÓMEZ I PÉREZ
  15. MARIA VIDAL I AMORÓS
  16. BERNAT MONTER I TUBAU
  17. NÚRIA CÓRDOVA I MEDINA
  18. ÀNGELA TORRES I BUSQUETS
  19. JOAN MERCADÉ I SAGUÉ
  20. JOAN VALLVÉ I FORNÓS
  21. ANNA CALZADA I JIMÉNEZ
  22. MARIA LLUISA CASES I LOSCOS
  23. MARIA ROSA VALLS I PLANCHART
  24. NARCÍS CLAVELL I YMBERN
  25. ANDREU FREIXES I GONZÀLEZ
Suplents
  1. MIQUEL GARCIA I ROCA
  2. MERCÈ GARAU I BLANES
  3. MARCEL CODERCH I COLLELL
  4. ROSER SOLDEVILA I LLOBET
  5. PERE PAU MASSANÉS I OROZCO
INICIATIVA PER CATALUNYA VERDS-ESQUERA UNIDA I ALTERNATIVA-ENTESA (ICV-EUIA-E)
  1. JOAN CALDERON ORTEGA
  2. ROSER CASAMITJANA ABELLA
  3. XAVIER BOIX ROCA
  4. MARIA ANGELES ANSOLEAGA BROBIA
  5. RAMON GUTIÉRREZ ILLANA
  6. BORJA LÓPEZ GILABERT
  7. PAU ALONSO GONZÁLEZ
  8. ELSA MATAMOROS SANS
  9. MARC SANGÜESA ALICART
  10. SUNSI MARTÍ CARBONELL
  11. JAUME RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ
  12. ORIOL PORTA BABILONI
  13. CARME VIDAL SOLER
  14. NARCÍS SANCHEZ PELACH
  15. LOURDES MAJEM FABRÉS
  16. BEGOÑA ORTIZ REYES
  17. JORDI JUAN TARRAGÓ
  18. MURIEL PRIETO BOTELLA
  19. MARTÍ ÁNGEL SANTEUGINI
  20. NEUS BOSCH SANS
  21. JOAN MARTÍ BALADA CAMPERO
  22. MONTSE ESPAÑOL CAÑAMERAS
  23. JOSEP MARIA ÁNGEL SOLÀ
  24. ÁSSUN REYES CAMPS
  25. JORDI CASAS ROCA
Suplents
  1. MARIANO ARAGÓN PASCUAL
  2. ROSA MARIA UDINA ABELLÓ
  3. POL FOREMAN CAMPINS
  4. CLARA ANDREO IBOR
  5. JON ARRIZABALAGA VALBUENA
  6. RAUL ROMEVA RUEDA
PARTIDO POPULAR/PARTIT POPULAR (P.P.)
  1. JORGE CARRERAS DEL RINCON
  2. Mª DOLORES DOMENECH VIC
  3. BRUNO DE SALVADOR SALA
  4. ALVARO BENEJAM PERETO
  5. ESTHER CABELLO VIRTO
  6. JAIME VILA SANCHEZ
  7. IGNACIO FUENTES ALBESA
  8. ERIK KRISTIAN JOHANSSON GRÜLLS
  9. CARLA MUÑOZ LLOS
  10. FRANCINA DE BENEYTO VIÑALS
  11. LEO LEONELLI SELLES
  12. RAQUEL MARIA POLO VILLAFAINA
  13. FRANCISCO LUIS SANCHEZ LOPEZ
  14. JAVIER LUIS SALANOVA DE CRUELLS
  15. GLORIA TUSELL GÓMEZ
  16. LOURDES ALEJANDRA DE VEGA PUJOL
  17. ALBERTO LOPEZ ROMERO
  18. FRANCISCO JOSE RODRIGUEZ MORENO
  19. MARIA DEL PILAR MINGORANCE FRESNE
  20. LAURA MATEO GARCIA
  21. PABLO PICH-AGUILERA BLASCO
  22. ANA SETO MIR
  23. MARIA DE LAS DOLORES PASTUR VIGIL
  24. JAIME TARRAGO GARCIAPONS
  25. ANTONI BOSCH CARRERA
Suplents
  1. GEMA SALA DE RIALP
  2. IGNACIO CLARAMUNT NUBIOLA
  3. BEATRIZ ELIZALDE SERRE
  4. JOSE MARIA MARTI DOMENECH
PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - PROGRÉS MUNICIPAL (PSC - PM)
  1. FERRAN VILLASEÑOR ROMERO
  2. PERE SOLER ARTALEJO
  3. ISABEL SIERRA NAVARRO
  4. DAVID GUTIÉRREZ LÓPEZ
  5. ELENA VILA GÓMEZ
  6. LEONOR GÓMEZ PIZARRO
  7. MIGUEL CÀCERES TINGLEY
  8. SUSANA VEGA GÓMEZ
  9. XAVIER SANS I CORDOMÍ
  10. AMÉRICO OLOGARAY ORTI
  11. MIREIA SANJUAN TÀPIA
  12. AURELIO COLMENERO BIOQUE
  13. BERNARDO ESCUDERO PACHÓN
  14. MARGARITA FORNER FERNÁNDEZ
  15. JOSE MARIA GALLARDO DOMÍNGUEZ
  16. EDISON-HUGOLINO SALINAS ZAMORA
  17. LAURA SÁNCHEZ SÁNCHEZ
  18. FRANCISCO JAVIER FIGUEROA COBA
  19. JOSEP MARIA JULIÀ I VILLA
  20. GLÒRIA CANALDA SAHLI
  21. ALEXIS GARRIDO FERMOSEL
  22. MIGUEL ÁNGEL JIMÉNEZ DÍAZ
  23. MARIA SANSA CORRONS
  24. ANTONI CANALS I COLL
  25. NÚRIA FUERTES ABELLA
Suplents
  1. JUAN MANUEL CAYUELAS GALLARDO
  2. MARIO GUTIÉRREZ ROIG
  3. MARTA SESE MARTÍNEZ
  4. AMPARO GASCÓN LEZCANO
  5. JOSEP LLUÍS SALAZAR I MAÑEZ
PARTIT FAMÍLIA I VIDA (PFIV)
  1. JOSE Mª CLOTET HUERTAS
  2. MARIA TERESA FERRER BEL
  3. JOSÉ MARÍA ROSSY RAMÍREZ
  4. PEDRO IGNACIO CERDÁN LAGUNO
  5. MARIA ARACELI NAFRIA MITJANS
  6. SERGIO BARNILS BASOMBA
  7. GEMMA BROVIA SOLANS
  8. PEDRO AGUSTÍN BÉLEZ ROMERO
  9. LIDIA REUS VALLS
  10. JORDI VIÑETA MANERO
  11. CAROLINA SARRIAS VILADOMIU
  12. PERE CARRERAS MAIDE
  13. MARIA BEGOÑA SESE ALEGRE
  14. MARCOS VERA PÉREZ
  15. FRANCESC XAVIER ALONSO PALMA
  16. JOAN DE SANTIAGO BAYONA
  17. ANA SARRIAS VILADOMIU
  18. JUAN ANTONIO PRICEP MAYO
  19. ROSA BAQUÉS VENDRANAS
  20. JAUME VERDAGUER MORERA
  21. XAVIER MARIA GRANDES ROVIRA
  22. CRISTINA SERRA BALLBÉ
  23. ANTONIA ORTIZ DE ARCOS
  24. EDUARD JOVER VANCELLS
  25. MARCOS JURADO CANDÁLIGA
SOLIDARITAT CATALANA PER LA INDEPENDÈNCIA (S.I.)
  1. MARIA ROSA COMELLAS I COLL
  2. AGUSTÍ GUERRERO CALABUIG
  3. JOSEP MARIA FORN VIDAL
  4. JOAQUIM TERRADES LOPEZ
  5. MARIA ASUNCION TORRENTS PARELLADA
  6. JORDI MANCHON I PERERA
  7. JORDI BARNIOL I ROCA
  8. DAVID BLAZQUEZ PEREZ
  9. MARIA AMPARO BONET CASAÑAS
  10. NATALIA RAS I JANSÀ
  11. IGNACIO MANUERA MUÑOZ
  12. ROGER COROMINAS BAQUER
  13. ROSER ADELL BONET
  14. ROSER LLAGOSTERA SALLA
  15. ARIADNA GRÀCIA COMELLAS
  16. VICENÇ MESTRES I MANYER
  17. ANA VILLANUEVA CRUCES
  18. JORDI FORN VIDAL
  19. EVA HUESCA RAMIREZ
  20. ROSALINA VIDAL GRASES
  21. JAUME VILADRIC ESPINOSA
  22. MARIA CONSOL ROIG OLTRA
  23. MARIA CARMEN GUELL MESTRE
  24. MARTI MILLANES I FONT
  25. RAFAEL HERNANDEZ PEREA
Suplents
  1. JORGE RAMON ESQUIROL CAUSSA
  2. JOSEP MARIA FORN JOVAL
  3. JAUME COLL YANES
  4. EULALIA BENITO ARDEVOL
  5. CONCEPCIÓ BAQUER MIRÓ
UN ALTRE SANT CUGAT -PLATAFORMA CIUTADANA PER A SANT CUGAT (UASC)
  1. JAUME MASSANÉS I PAPELL
  2. VICENTE JOSÉ VALLS MERCADÉ
  3. SILVIA SERRA MARTIN
  4. JORGE ANDREU EROLES
  5. ROSA GADEA PONCE
  6. ANTONIO RABASCALL MADRID
  7. ÓSCAR MOLINA GADEA
  8. CRISTINA ANDREU SERRA
  9. MARIA ISABEL GARCIA PEÑA
  10. IGNACIO SANTOS RICA SAIZ
  11. DANIEL GAMBÚS MARGARIT
  12. EVA BLAS RODRIGUEZ
  13. JOSÉ AUGUSTO RIBEIRO DUARTE
  14. LUISA PUIGDEVALL FRADERA
  15. MARIA JESÚS SALA GONZÁLEZ
  16. AINA VALLS RUBIO
  17. JAUME CAMPS SANCHEZ
  18. MARTA LECHA AMAT
  19. LUIS GARCIA IBAÑEZ
  20. EDITH JESÚS GUTIERREZ CALLA
  21. DAVID HERNANDEZ LLONCH
  22. ROSARIO MADRID MEDINA
  23. MARTA CASAS CATARINEU
  24. JULIA BELINCHÓN GASOL
  25. RAMON OBACH PEREZ