Televisió

Programació

Divendres, 17 gener de 2020
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
TN matí
Informatius
06.30
Els matins
Altres
08.25
Planta baixa
Altres
11.50
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Mic
Infantils
06.01
Les tres bessones
Infantils
06.36
Els germans Kratt
Infantils
07.02
Dino tren
Infantils
07.46
Zafari
Infantils
08.34
Mic
Infantils
09.00
La caleta de la Lily
Infantils
09.33
Home: Aventures amb la Tip i l'Oh
Infantils
10.20
L'inspector Gadget
Infantils
10.43
Yakari
Infantils
11.26
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
12.04
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
13.05
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Telediario matinal
Informatius
06.30
Los desayunos de TVE
Informatius
08.25
La mañana
Altres
10.00
A partir de hoy
Altres
12.30
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Crema de rovells
Altres
15.40
Com si fos ahir
Sèries
15.55
Tot es mou
Altres
16.35
Està passant
Altres
20.20
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
13.05
Les Sisters
Infantils
14.10
Dora, l'exploradora
Infantils
15.07
Les tres bessones
Infantils
15.54
Comptem amb la Paula
Infantils
16.40
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
Oddbods
Infantils
17.56
Els germans Kratt
Infantils
18.20
Dracs: Els genets de l'illa del Fred
Infantils
19.04
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
19.30
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
20.16
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
21.20
El gran dictat
Altres
21.55
Informativo territorial
Informatius
14.00
Corazón
Altres
14.30
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
16.00
El tiempo
Altres
16.15
Mercado central
Sèries
16.25
Servir y proteger
Sèries
17.20
Acacias 38
Sèries
18.20
España directo
Altres
19.15
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Polònia
Altres
22.00
La gran pel·lícula: La seva millor història
Pel·lícules
22.35
Més 324
Altres
00.35
Gran reserva
Cultura: L'illa del tresor-Resum 1: entrevistats
Altres
02.10
Ritmes a l'estudi
Altres
02.35
Blues a l'estudi
Altres
03.35
Jazz a l'estudi
Altres
04.35
Videoclips catalans
Altres
05.50
El gran dictat
Altres
21.55
En companyia
Família Miró
Altres
22.10
Il·luminats
Una nit al Solsonès amb Roger Mas
Altres
22.55
This Is Art
Culpa
Altres
23.30
En companyia
Família Miró
Altres
00.20
Il·luminats
Una nit al Solsonès amb Roger Mas
Altres
01.05
This Is Art
Culpa
Altres
01.40
Pel·lícula: Els Karamazoff
Pel·lícules
02.25
Encontres perillosos
El salvatge Oest
Documentals
03.55
L'illa del tresor
Lluis Bassat
Altres
04.40
El Faro, cruïlla de camins
Sèries
05.05
Videoclips catalans
Altres
05.55
Telediario 2
Informatius
21.00
MasterChef Junior
Semifinal
Altres
22.10
Viaje al centro de la tele
Especial aplauso, éxitos nacionales
Altres
00.55
Olmos y Robles
Un secuestro de Primera División
Sèries
01.55
Noticias 24 horas
Informatius
03.05