Televisió

Programació

6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
TN matí
Informatius
08.00
Els matins
Altres
08.30
Planta baixa
Altres
11.00
Mic
Infantils
06.00
Dracs: Els genets de l'illa del Fred
Infantils
06.19
Les tres bessones
Infantils
06.42
Zafari
Infantils
07.32
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
07.57
El dia que el Henry va conèixer...
Infantils
08.45
El Mic i els seus amics
Infantils
09.00
Wow! English Method
Altres
09.28
Wow! English Method
What should he do?
Altres
09.28
Wow! English Method
Toys
Altres
09.28
Counting with Paula
Infantils
09.35
Lily's Driftwood Bay
Infantils
09.45
BabyRiki
Infantils
09.51
Wow! English Method
Halloween Song
Altres
09.56
Info K
Infantils
10.00
Objectiu 2030
Energia assequible i no contaminant
Altres
10.20
Dinàmiks
El pintor centrifugat
Altres
10.32
Veterinaris
Documentals
11.00
Els germans Kratt
Infantils
11.30
Yakari
Infantils
12.15
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
12.53
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Telediario matinal
Informatius
07.00
Los desayunos de TVE
Informatius
08.30
La mañana
Altres
10.15
Coronavirus: Última Hora
Altres
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Planta baixa
Altres
11.00
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Okonomiyaki de cansalada i peix sec/Calamarsets amb cigrons
Altres
15.50
Tot es mou
Altres
16.20
Està passant
Altres
20.25
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
12.53
Les Sisters
Infantils
14.04
Manduka
Crestes de carn-Josep Montero
Altres
15.15
El xai Shaun
Infantils
15.41
Les tres bessones
Infantils
16.09
Comptem amb la Paula
Infantils
16.58
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
El dia que el Henry va conèixer...
Infantils
17.56
Una mà de contes
Infantils
18.06
Oddbods
Infantils
18.22
Els germans Kratt
Infantils
18.45
Info K
Infantils
19.30
Objectiu 2030
Treball digne i creixement econòmic
Altres
19.50
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
20.00
Info K
Infantils
20.33
Dinàmiks
La brúixola
Altres
20.50
Camins per anar a l'escola
El camí per anar a l'escola del Youssef
Documentals
21.18
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
21.45
Concerts confinats
Xarim Aresté/Carlitos Miñarro: Aquest any no/Relat: Contratemps
Altres
21.55
Coronavirus: Última Hora
Altres
13.00
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
16.00
El tiempo
Altres
16.15
Mercado central
Sèries
16.30
Servir y proteger
Sèries
17.20
Acacias 38
Sèries
17.50
El cazador
Altres
18.15
España directo
Altres
19.05
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Tabús
Obesitat
Altres
22.05
L'ofici de viure
Psicologia per aprimar-nos
Altres
23.15
Quan arribin els marcians
Altres
23.55
De bon humor
Els monòlegs
Documentals
00.30
Notícies 3/24
Informatius
01.20
Concerts confinats
Xarim Aresté/Carlitos Miñarro: Aquest any no/Relat: Contratemps
Altres
21.55
Quèquicom
El bolero de Ravel
Altres
22.10
Quèquicom
QQC i ...història de la medicina
Altres
22.45
La ciutat àrtica
Superrosegadors urbans
Documentals
23.20
Cicle Gaudí: La llum d'Elna
Pel·lícules
00.15
Quèquicom
El bolero de Ravel
Altres
01.50
Quèquicom
QQC i ...història de la medicina
Altres
02.25
La ciutat àrtica
Superrosegadors urbans
Documentals
02.55
La terra en bicicleta: L'extrem Nord d'Europa
Documentals
03.45
Karakia
Françoise, buscant el verd de Sud-àfrica
Altres
04.10
L'illa del tresor
Antoni Gutierrez Diaz
Altres
04.45
El Faro, cruïlla de camins
Sèries
05.10
Telediario 2
Informatius
21.00
Operación Triunfo
Altres
22.05
El chat de OT
Altres
00.55
La noche en 24 horas
Informatius
02.20
Noticias 24 horas
Informatius
04.05