Televisió

Programació

Diumenge, 16 febrer de 2020
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Mitja Marató de Barcelona
Esports
08.30
Signes dels temps
Parròquies de Vilafranca del Penedès
Altres
10.15
Notícies 3/24
Informatius
10.45
Polònia
Altres
13.10
APM? Extra
Altres
13.50
Mic
Infantils
06.01
Les tres bessones
Infantils
06.32
Kazoops!
Infantils
07.19
Una mà de contes
Infantils
07.38
El Mic i els seus amics
Infantils
07.46
Els esclataneu
Infantils
08.11
Dino tren
Infantils
08.26
Wowzzy Baboom
Infantils
09.00
Els germans Kratt
Infantils
09.31
Les Sisters
Infantils
10.16
Rat Rank
Infantils
10.30
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
10.54
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
12.19
Els bons ossos bruns: Dies de neu
Infantils
13.28
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Seguridad vital
Altres
09.00
Maestros de la costura
Altres
09.30
Comando actualidad
Altres
12.20
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
APM? Extra
Altres
13.50
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Tarda de cine: Els morts del llac Constança. Aigüe
Pel·lícules
15.40
Tarda de cine: El fugitiu
Pel·lícules
17.25
Atrapa'm si pots
Altres
20.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Els bons ossos bruns: Dies de neu
Infantils
13.28
Oddbods
Infantils
14.02
El xai Shaun
Infantils
14.30
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
15.27
Els germans Kratt
Infantils
16.52
Wowzzy Baboom
Infantils
18.15
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
18.42
Oddbods
Infantils
19.26
Les Sisters
Infantils
19.56
El detectiu Conan
Infantils
20.45
Adolescents icat
Altres
21.30
Comando actualidad
Altres
12.20
Corazón
Altres
14.30
Telediario 1
Informatius
15.00
Sesión de tarde: Lena Lorenz: tres por uno
Pel·lícules
16.00
Sesión de tarde: ¡Hasta pronto!
Pel·lícules
17.30
Sesión de tarde: Otoño en los viñedos
Pel·lícules
19.00
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
30 minuts
Altres
22.00
La fossa
Sèries
22.45
Quan s'apaguen els llums
Van Gaal
Altres
23.20
Temps de neu
Esports
00.25
Notícies 3/24
Informatius
00.55
Ritmes a l'estudi
Altres
03.00
Blues a l'estudi
Altres
04.00
Jazz a l'estudi
Altres
05.00
La terra en bicicleta: l'extrem Nord d'Europa
Documentals
22.00
Els habitants de la fi del món
Documentals
22.50
Adolescents icat
Altres
00.20
La terra en bicicleta: l'extrem Nord d'Europa
Documentals
00.45
Els habitants de la fi del món
Documentals
01.35
Per les teulades de les ciutats
Londres
Documentals
03.00
Karakia
Sara, Yaoundé
Altres
03.50
Xarxa natura
Garrotxa
Documentals
04.25
Thalassa
L'aventura de les anguiles
Altres
04.30
El Faro, cruïlla de camins
Sèries
04.50
Videoclips catalans
Altres
05.45
Operación Triunfo
Altres
22.00
El chat de OT
Altres
00.45
Pel·lícula: Crudo
Pel·lícules
02.05
Noticias 24 horas
Informatius
03.35