Televisió

Programació

Dijous, 2 juliol de 2020
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
TN matí
Informatius
07.30
Els matins
Altres
08.30
Planta baixa
Altres
11.00
Tork
Infantils
06.00
Les tres bessones
Infantils
06.10
Pirata i Capitano
Infantils
07.02
Les investigacions de la Mirette
Infantils
07.27
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
07.51
Pingu
Infantils
08.28
El Mic i els seus amics
Infantils
09.00
BabyRiki
Infantils
09.30
Counting with Paula
Infantils
09.35
BabyRiki
Infantils
09.46
Els germans Kratt
Infantils
10.00
Els Mini Ninges
Infantils
10.22
Mike el magnífic
Infantils
11.08
Espies de veritat
Infantils
11.32
Les aventures de Riff i Flat
Infantils
12.15
L'inspector Gadget
Infantils
12.27
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
13.02
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Telediario matinal
Informatius
07.00
Los desayunos de TVE
Informatius
08.25
La mañana
Altres
10.00
Comerse el mundo
Argentina
Altres
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Telenotícies comarques
Informatius
14.00
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Macarrons gratinats/Arròs de cranc blau
Altres
15.50
Tot es mou
Altres
16.30
Està passant
Altres
20.20
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Les Sisters
Infantils
14.00
El detectiu Conan
Infantils
14.58
El xai Shaun
Infantils
15.45
Les tres bessones
Infantils
16.07
Pingu
Infantils
16.58
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
Una mà de contes
Infantils
18.00
Bob, el manetes
Infantils
18.18
El xai Shaun
Infantils
18.57
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
19.48
Mike el magnífic
Infantils
20.35
Dinàmiks
La Plastilina casolana
Altres
20.57
Léonard
Infantils
21.27
El gran dictat
Altres
21.55
Informativo territorial
Informatius
14.00
TVEmos
Altres
14.10
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
16.00
El tiempo
Altres
16.15
Mercado central
Sèries
16.30
Servir y proteger
Sèries
16.55
Acacias 38
Sèries
17.20
El cazador
Altres
18.15
España directo
Altres
19.05
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Polònia: Grans moments
Les millors paròdies de l'any
Altres
22.10
Alguna pregunta més?
Altres
22.50
Pep
No sé on tenc el cap
Sèries
23.30
Més 324
Altres
00.55
Notícies 3/24
Informatius
02.25
El gran dictat
Altres
21.55
Quan arribin els marcians
V de vellesa
Altres
22.10
Correspondències
Correspondències entre Íngrid Guardiola i Marta Segarra
Documentals
22.40
Obrint plaça
La tradició
Altres
22.55
El somni de Pau Casals
Documentals
23.25
Concurs castells 1990
Presentació Concurs Castells 1990
Altres
00.00
Quan arribin els marcians
V de vellesa
Altres
01.40
Correspondències
Correspondències entre Íngrid Guardiola i Marta Segarra
Documentals
02.05
Obrint plaça
La tradició
Altres
02.25
Concurs castells 1990
Presentació Concurs Castells 1990
Altres
02.50
Thalassa
Altres
04.30
Xarxa natura
Cap de Creus
Documentals
04.45
El Faro, cruïlla de camins
Sèries
04.50
Videoclips
Altres
05.40
Telediario 2
Informatius
21.00
This Is Us
Los súper tres
Sèries
22.05
Citas
Sèries
23.30
Pel·lícula: Marea de amor
Pel·lícules
01.00
La noche en 24 horas
Informatius
02.30
Noticias 24 horas
Informatius
04.15