Televisió

Programació

Dilluns, 3 agost de 2020
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Jet lag
Crisi
Sèries
11.25
Viatges insòlits
Sudan del Sud
Documentals
12.15
Atrapa'm si pots
Altres
13.05
Tork
Infantils
06.00
Les tres bessones
Infantils
06.08
Pirata i Capitano
Infantils
06.59
Les investigacions de la Mirette
Infantils
07.32
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
07.55
Pingu
Infantils
08.30
El Mic i els seus amics
Infantils
09.01
BabyRiki
Infantils
09.26
Counting with Paula
Infantils
09.31
BabyRiki
Infantils
09.41
Els germans Kratt
Infantils
09.52
Els Mini Ninges
Infantils
10.14
Mike el magnífic
Infantils
10.58
Espies de veritat
Infantils
11.20
Les aventures de Riff i Flat
Infantils
12.04
L'inspector Gadget
Infantils
12.16
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
13.00
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
La mañana
Altres
10.00
Cocina al punto con Peña y Tamara
El pulpo
Altres
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Telenotícies comarques
Informatius
14.00
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
El Paradís de les Senyores
Un nou començament
Sèries
16.00
Hudson i Rex
Males aigües
Sèries
17.02
Vera
Joves déus
Sèries
17.50
Shakespeare i Hathaway: investigadors privats
Un bell nou món
Sèries
19.25
No tenim vergonya
Altres
20.15
TV3xunTUB
Gemma Nierga
Altres
20.25
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Les Sisters
Infantils
14.00
El detectiu Conan
Infantils
14.56
El xai Shaun
Infantils
15.42
Les tres bessones
Infantils
16.07
Pingu
Infantils
16.58
El Mic i els seus amics
Infantils
17.29
Una mà de contes
Infantils
17.55
Bob, el manetes
Infantils
18.15
El xai Shaun
Infantils
19.00
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
19.45
Mike el magnífic
Infantils
20.35
Dinàmiks
El plat volador
Altres
21.04
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
21.31
El gran dictat
Altres
21.55
Informativo territorial
Informatius
14.00
Bloqueados por el muro
Altres
14.10
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
16.00
El tiempo
Altres
16.15
Mercado central
Sèries
16.30
Servir y proteger
Sèries
17.20
Acacias 38
Sèries
17.50
El cazador
Altres
18.45
España directo
Altres
19.35
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
L'altra mirada
Una segona oportunitat
Sèries
22.15
Pel·lícula: Germanes
Pel·lícules
00.50
Notícies 3/24
Informatius
02.15
El gran dictat
Altres
21.55
Sputnik, òrbita 90
Documentals
22.10
CURTCIRCUIT Taller
Altres
23.08
Heavies tendres
Sèries
23.40
Sputnik, òrbita 90
Documentals
00.22
CURTCIRCUIT Taller
Altres
01.17
Heavies tendres
Sèries
01.47
Els habitants de la fi del món
Guatemala
Documentals
02.29
El convidat
Altres
03.13
Karakia
Greg, Indiana/Lilia, Orhe
Altres
03.59
Thalassa
Ramon Margalef: el pare de l'ecologia
Altres
04.34
24h Europa. The Next Generation
03:00-04:00
Altres
04.56
Videoclips
Altres
05.55
Telediario 2
Informatius
21.00
Typical Spanish
Altres
22.05
Viaje al centro de la tele
Altres
00.25
Noticias 24 horas
Informatius
02.20