Televisió

Programació

6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies locals
Informatius
08.30
L'illa de Robinson
Especial Judici a l'1-O
Altres
09.00
Judici a l'1-O
Altres
10.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Els matins
Altres
08.00
12-14
Informatius
12.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
La vaca Connie
Infantils
06.01
Les tres bessones
Infantils
06.42
Els bons ossos bruns: Ja és primavera!
Infantils
07.32
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
08.00
Comptem amb la Paula
Infantils
08.36
Oddbods
Infantils
09.00
Pirata i Capitano
Infantils
09.28
Pat, el gos
Infantils
10.02
Yakari
Infantils
10.32
Súper 4
Infantils
11.10
Geronimo Stilton
Infantils
11.45
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
12.32
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
13.00
Els germans Kratt
Infantils
13.23
8 de 8
Altres
06.00
Catalunya Blues
Altres
06.29
DIR a casa
Esports
07.01
El món a RAC1
Altres
07.29
Televenda
Altres
09.49
La segona hora a 8tv
Altres
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
De tee a green
Esports
14.00
Viure des de l'essència
Josep Guarch
Esports
14.30
Món local
Caldes de Malavella
Altres
15.00
Notícies locals
Informatius
15.30
Judici a l'1-O
Altres
16.00
Gaudeix la festa
De Falles a Gavà i Benicarló
Informatius
18.00
Notícies locals
Informatius
18.30
L'illa de Robinson
Especial judici a l'1-O
Informatius
19.30
Notícies locals
Informatius
20.30
Protagonistes
Raynald Colom
Altres
21.00
L'illa de Robinson
Informatius
21.30
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Crespells de bacallà
Altres
15.40
Com si fos ahir
Sèries
15.55
Tot es mou
Altres
16.40
Està passant
Altres
20.15
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Polònia
Altres
21.55
Els germans Kratt
Infantils
13.23
Els pingüins de Madagascar
Infantils
14.07
Bola de drac Z
Infantils
14.54
Kikoriki
Infantils
15.45
Comptem amb la Paula
Infantils
16.12
Dino tren
Infantils
16.46
El Mic i els seus amics
Infantils
17.24
Dot.
Infantils
17.51
Oddbods
Infantils
18.14
Històries dels caçadors de monstres: A cavalcar!
Infantils
19.06
Info K
Infantils
19.30
La màgica Do-Re-Mi
Infantils
19.44
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
20.10
Un drama total: la gira mundial
Amarga Suècia
Infantils
20.40
El detectiu Conan
Infantils
21.08
Informatiu 8tv
Informatius
14.00
L'amo del poble
Martorell
Altres
14.31
DIR a casa
Esports
14.57
¡Llama a la comadrona!
Sèries
15.38
Pel·lícula: Flashpoint
Pel·lícules
16.42
Zap 8/Interferencias
Altres
18.27
La segona hora a 8tv
Altres
18.43
Hora B
Esports
19.35
Informatiu 8tv
Informatius
20.30
Nexos
El Mediterráneo
Documentals
20.59
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
L'illa de Robinson
Informatius
21.30
Notícies locals
Informatius
22.30
Polònia
Altres
21.55
Persona infiltrada
Tomàs Molina
Altres
22.35
Quan arribin els marcians
Altres
23.35
Més 324
Altres
00.20
Gran reserva
Entrevistes: Mikimoto Club
Altres
01.55
Ritmes a l'aula
Altres
02.35
Cava de blues
Altres
03.05
Fusió i swing a l'estudi
Altres
03.50
Jazz a l'estudi
Altres
04.35
Videoclips catalans
Altres
05.50
(S)avis
Joana Biarnés
Altres
22.00
Pel·lícula: La Xirgu
Pel·lícules
23.00
Quan arribin els marcians
Altres
00.30
(S)avis
Joana Biarnés
Altres
01.05
Pel·lícula: La Xirgu
Pel·lícules
02.00
(S)avis
Joana Biarnés
Altres
03.25
Pel·lícula: La Xirgu
Pel·lícules
04.20
Videoclips catalans
Altres
05.45
Historia del mundo
La era industrial
Documentals
22.00
Historia del mundo
La edad de los extremos
Documentals
23.02
Pel·lícula: El enigma del Stinson
Pel·lícules
00.06
Clips
Altres
01.44