Televisió

Programació

Dimarts, 27 juny de 2017
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies locals
Informatius
06.30
Notícies en xarxa
Informatius
07.00
L'entrevista
Programa d'entrevistes presentat per Mònica Hernández.
Informatius
09.00
Ben trobats
Magazín presentat per Clara Tena.
Altres
10.00
Notícies locals
Informatius
12.00
L'entrevista
Altres
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Els matins
Altres
08.00
Espai Terra
Altres
13.25
Mic
Infantils
06.01
Les tres bessones
Infantils
06.31
El petit drac Coco
Infantils
07.25
El Mic i els seus amics
Infantils
08.00
Lulú Brum-brum
Infantils
08.25
Els germans Kratt
Infantils
09.05
Kung Fu Panda: Llegendes increïbles
Infantils
09.55
L'Òliba i companyia
Infantils
10.40
Espies de veritat
Infantils
11.08
Gat i gos
Infantils
11.58
Rekkit, el conill màgic
Infantils
12.48
Shin Chan
Infantils
13.38
El món a RAC1
Altres
07.00
Televenda
Altres
09.55
La segona hora
Altres
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Notícies locals
Informatius
14.00
Ben trobats
Altres
15.00
Notícies locals
Informatius
17.00
Autèntics.cat
Conduït per Xantal Llavina
Altres
18.00
Gaudeix la festa
La Flama del Canigó
Altres
18.45
L'hora d'anglès (English Hour)
Esports
19.20
Notícies locals
Informatius
20.00
L'illa de Robinson
Programa d'anàlisi de l'actualitat conduït per Jordi Còdol.
Informatius
21.15
Telenotícies comarques
Informatius
14.00
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Amanida de cogombre
Altres
15.45
Nashville
Tornaré a casa amb tu
Sèries
15.50
Unitat d'investigació
Mar al cor
Sèries
16.40
Divendres
Altres
17.35
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Shin Chan
Infantils
13.38
El detectiu Conan
Infantils
14.28
Bola de drac Z Kai
Infantils
15.20
Kung Fu Panda: Llegendes increïbles
Infantils
16.10
Dora, l'exploradora
Infantils
16.56
Pat, el carter: Servei d'entregues especial
Infantils
17.20
El Mic i els seus amics
Infantils
18.02
Loopdidoo
Infantils
18.30
Bola & Bill
Infantils
18.50
Els germans Kratt
Infantils
19.25
Gat i gos
Infantils
20.15
El detectiu Conan
Infantils
21.05
Tria 33
Altres
21.55
Arucitys
Altres
14.00
Monk
Monk y la estrella de televisión
Sèries
18.00
8 al dia
Altres
19.30
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
L'illa de Robinson
Programa d'anàlisi de l'actualitat conduït per Jordi Còdol.
Informatius
21.15
Enderrock TV
Programa presentat per Sandra Tello
Altres
22.45
Notícies locals
Informatius
23.05
Sense ficció
Documentals
22.00
La gent normal
Caure en l'alcoholisme
Altres
23.05
Valor afegit
Turisme: fílies i fòbies
Altres
23.55
Tria 33
Altres
00.35
Més 3/24
Altres
00.45
El Faro, cruïlla de camins
Sèries
01.45
Ritmes a l'estudi
Altres
02.35
Blues a l'estudi
Altres
03.35
Jazz a l'estudi
Altres
04.35
Videoclips catalans
Altres
05.55
Quèquicom
El vaivé de les platges
Altres
22.00
Generació digital
Altres
22.30
La fúria dels elements
La temperatura, el motor de tot plegat
Documentals
23.10
Medis inundables
Kaziranga: Les llàgrimes de l'Himalaya
Documentals
00.05
L'Àfrica més salvatge
L'Okavango, aigua al desert
Documentals
00.55
Quèquicom
El vaivé de les platges
Altres
01.50
Generació digital
Altres
02.15
Ritmes a l'estudi
Altres
02.50
Blues a l'estudi
Altres
03.50
Jazz a l'estudi
Altres
04.45
Videoclips catalans
Altres
05.45
8 al dia
Altres
19.30
Bron (El puente)
Sèries
22.30
Life
Aplastado
Sèries
00.45
Clips
Altres
02.15