Televisió

Programació

Diumenge, 17 octubre de 2021
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Signes dels temps
Fills amb trastorns greus de conducta
Altres
11.00
Diumenge, concert
Gli Incogniti + Amandine Beyer/Il mondo al rovescio, concerts de Vivaldi (II)
Altres
11.25
Fake Night
Fake Night amb Sergi López
Altres
12.15
Polònia
Altres
13.05
APM? Extra
Altres
13.45
La vaca Connie
Infantils
06.00
Tex
Infantils
06.21
Pat, el gos
Infantils
06.45
Tib i Tatoum
Infantils
07.06
Misha, la gata violeta
Infantils
07.30
Les construccions d'en Louie i la Yoko
Infantils
07.44
Comptem amb la Paula
Infantils
07.59
Mya Go
Infantils
08.20
El Mic i els seus amics
Infantils
08.31
Els mixets
Infantils
08.58
Zoom, el dofí blanc
Infantils
09.10
Artús i els vailets de la Taula Rodona
Infantils
09.45
Efecte wow
Tallar el gel no és impossible
Altres
10.20
Rat Rank
Infantils
10.30
Jo, Elvis Riboldi
Infantils
10.53
Les Sisters
Infantils
11.25
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
12.00
Els bons ossos bruns
Infantils
12.43
Mike el magnífic
Infantils
13.18
Gos pudent
Infantils
13.54
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Seguridad vital
Altres
09.25
Comando actualidad
Altres
09.55
Españoles en el mundo
Altres
11.55
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
APM? Extra
Altres
13.45
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Tarda de cine: Una història de Salzburg
Pel·lícules
15.40
Tarda de cine: La música del silenci
Pel·lícules
17.35
No tenim vergonya
Altres
19.45
Atrapa'm si pots
Altres
19.50
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Gos pudent
Infantils
13.54
La Pantera Rosa
Infantils
14.30
El xai Shaun
Infantils
14.58
Pel·lícula: Col·legues al bosc II
Pel·lícules
15.30
El xai Shaun
Infantils
16.40
Efecte wow
Explosions sota l'aigua amb Marc Lessan
Altres
17.30
Bricociència
El poder de l'aire
Altres
17.40
Efecte wow
En Tomàs Molina cara a cara amb un llamp
Altres
18.03
Bestial
El diable de Tasmània
Documentals
18.13
Siyaya. Veniu a explorar
Entre terra i mar
Documentals
18.37
Els germans Kratt
Infantils
19.04
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
19.27
Set nans i jo
Infantils
19.52
Marika
Infantils
20.35
La pitjor bruixa
L'òliba i el gat
Sèries
20.44
Les regles de la Floor
Divorci
Sèries
21.14
Lucas etc
La festa sorpresa
Sèries
21.33
Especial Segundo de Chomón: L'home que va voler se
Pel·lícules
21.55
Españoles en el mundo
Altres
11.55
Corazón
Altres
14.30
Telediario 1
Informatius
15.00
Sesión de tarde: Mujeres a la carrera
Pel·lícules
16.00
Sesión de tarde: Lena Lorenz: Ilusiones rotas
Pel·lícules
17.30
Sesión de tarde: El silencio de Howard
Pel·lícules
19.00
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
30 minuts
Altres
22.15
Germans
Sèries
23.05
La comunitat
Impossibles
Altres
00.35
Pel·lícula: Una convidada perillosa
Pel·lícules
01.05
Notícies 3/24
Informatius
02.35
Rumba a l'estudi
Altres
04.00
Folc a l'estudi
Altres
05.00
Especial Segundo de Chomón: L'home que va voler se
Pel·lícules
21.55
Especial Segundo de Chomón
150 anys Segundo de Chomón
Altres
23.30
Pel·lícula: Cinema mon amour
Pel·lícules
00.35
Constructing Albert
Documentals
01.25
Especial Segundo de Chomón
150 anys Segundo de Chomón
Altres
02.35
Cuina nòrdica amb Tareq Taylor
La costa sud de Finlàndia
Documentals
03.40
Cuina nòrdica amb Tareq Taylor
Bergen
Documentals
04.10
Thalassa
La força del llevant
Altres
04.40
Xoc d'anhels 1918-1939
Traïció
Documentals
05.00
Videoclips
Altres
05.55
Telediario 2
Informatius
21.00
La película de la semana: Joker
Pel·lícules
22.05
Pel·lícula: El caballero oscuro: La leyenda renace
Pel·lícules
23.55
Noticias 24 horas
Informatius
02.25