Televisió

Programació

Dimecres, 20 març de 2019
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies locals
Informatius
08.30
L'illa de Robinson
Especial Judici a l'1-O
Altres
09.00
Judici a l'1-O
Altres
10.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Els matins
Altres
08.00
12-14
Informatius
12.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Megaminimals
Infantils
06.01
Asha
Infantils
06.15
Tom & Jerry
Infantils
06.42
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
07.00
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
07.46
Comptem amb la Paula
Infantils
08.39
El xai Shaun
Infantils
09.00
Pat, el gos
Infantils
09.35
Loopdidoo
Infantils
09.55
El Zack i el Quack
Infantils
10.14
El xou del Sr. Peabody i en Sherman
Infantils
10.46
Doraemon
Infantils
11.51
Pat, el gos
Infantils
12.41
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
13.10
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
13.46
8 de 8
Altres
06.00
Catalunya Blues
Altres
06.30
DIR a casa
Esports
07.00
El món a RAC1
Altres
07.28
Televenda
Altres
09.51
La segona hora a 8tv
Altres
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Protagonistes
Altres
14.00
Caminant per Catalunya
Olot
Altres
14.30
Notícies locals
Informatius
15.00
Judici a l'1-O
Informatius
16.00
Gastropirineus
Enogastronomia
Altres
18.00
Notícies locals
Informatius
18.30
L'illa de Robinson
Especial Judici a l'1-O
Informatius
19.30
Notícies locals
Informatius
20.30
Viure des de l'essència
Altres
21.00
L'illa de Robinson
Altres
21.30
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Llibrets de pollastre i samfaina
Altres
15.40
Com si fos ahir
Sèries
15.55
Tot es mou
Altres
16.35
Està passant
Altres
20.15
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
13.46
El detectiu Conan
Infantils
14.31
Bola de drac Z
Infantils
15.18
Dinotrux
Infantils
16.08
Kazoops!
Infantils
16.31
Comptem amb la Paula
Infantils
16.58
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
Horaci Inuït
Infantils
17.56
Oddbods
Infantils
18.14
Kikoriki
Infantils
18.38
La màgica Do-Re-Mi
Infantils
19.05
Info K
Infantils
19.30
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
19.43
Un drama total: la gira mundial
Infantils
20.44
El detectiu Conan
Infantils
21.07
Quèquicom
La genialitat del cub de Rubik
Altres
21.55
Informatiu 8tv
Informatius
14.00
L'amo del poble
Vilassar
Altres
14.31
DIR a casa
Esports
14.58
¡Llama a la comadrona!
Sèries
15.34
Pel·lícula: Asesinas
Pel·lícules
16.35
Zap 8/Interferencias
Altres
18.34
El Barça juga a 8tv
Esports
19.00
Zap 8/Interferencias
Altres
20.55
El padre Brown
Los tres instrumentos de la muerte
Sèries
21.13
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
L'illa de Robinson
Altres
21.30
Notícies locals
Informatius
22.30
Alguna pregunta més?
Altres
22.00
Trenquin tòpics
Pencaires
Altres
22.35
Quan arribin els marcians
Habitatge, germans i Marta Marco
Altres
23.25
Més 324
Altres
00.05
Gran reserva
Entrevistes: Mikimoto Club
Altres
01.40
Gran reserva
Entrevistes: Mikimoto Club
Altres
02.00
Ritmes a l'aula
Altres
02.20
Cava de blues
Altres
02.50
Fusió i swing a l'estudi
Altres
03.35
Jazz a l'estudi
Altres
04.20
Jazz a l'estudi
Altres
05.20
Videoclips catalans
Altres
05.50
Quèquicom
La genialitat del cub de Rubik
Altres
21.55
Quèquicom
El cor: recuperar el batec
Altres
22.25
Dins el cos humà
Com sobreviviu
Documentals
22.55
Quatre colors, quatre desitjos
El vermell
Documentals
23.45
Quèquicom
La genialitat del cub de Rubik
Altres
00.35
Quèquicom
El cor: recuperar el batec
Altres
01.10
Dins el cos humà
Com sobreviviu
Documentals
01.35
Quatre colors, quatre desitjos
El vermell
Documentals
02.20
Quèquicom
La genialitat del cub de Rubik
Altres
03.05
Quèquicom
El cor: recuperar el batec
Altres
03.40
Dins el cos humà
Com sobreviviu
Documentals
04.05
Quèquicom
La genialitat del cub de Rubik
Altres
04.50
Thalassa
L'Ametlla, mar de migracions
Altres
05.25
Videoclips catalans
Altres
05.45
Brigada Antivicio
Embarazadas (I)
Sèries
22.00
Brigada Antivicio
Embarazadas (II)
Sèries
22.52
Pel·lícula: Obsesión fatal
Pel·lícules
23.45
Televenda
Altres
01.21