Televisió

Programació

Dijous, 5 desembre de 2019
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies locals
Informatius
09.30
Ben trobats
Magazín amb Clara Tena
Altres
10.00
Notícies locals
Altres
12.00
Ben trobats
Amb Clara Tena
Altres
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
TN matí
Informatius
06.30
Els matins
Altres
08.25
Planta baixa
Altres
11.50
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Mic
Infantils
06.01
Les tres bessones
Infantils
06.44
Els germans Kratt
Infantils
07.10
Dino tren
Infantils
07.55
Mic
Infantils
09.00
Doraemon
Infantils
09.52
L'Òliba i companyia
Infantils
10.42
Yakari
Infantils
11.16
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
12.04
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
13.03
8 de 8
Altres
06.00
Catalunya Blues
Altres
06.29
El món a RAC1
Altres
07.00
Televenda
Altres
09.53
Informatiu 8tv
Informatius
13.00
Hora B
Esports
13.27
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Ben trobats
Amb Clara Tena
Altres
13.00
Notícies locals
Informatius
15.00
Fet al país
Noves tecnologies
Altres
16.00
Notícies locals
Altres
16.30
De tee a green
Altres
17.30
Gaudeix la festa
Sant Andreu de festa
Altres
18.00
Notícies locals
Informatius
18.30
Connecti.cat
Altres
19.00
Notícies locals
Altres
20.00
Connecti.cat
Altres
21.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Peus de porc amb xocolata
Altres
15.40
Com si fos ahir
Sèries
15.55
Tot es mou
Altres
16.35
Està passant
Altres
20.15
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Polònia
Altres
21.55
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
13.03
Les Sisters
Infantils
14.08
Comptem amb la Paula
Infantils
15.05
Les tres bessones
Infantils
16.16
El Mic i els seus amics
Infantils
17.04
Oddbods
Infantils
17.30
Els bons ossos bruns: Un bosc de bojos
Infantils
17.46
Els germans Kratt
Infantils
18.23
Info K
Infantils
19.30
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
19.45
Pel·lícula: Totally Spies!: La película
Pel·lícules
20.30
El gran dictat
Altres
21.55
Hora B
Esports
13.27
L'amo del poble
Boi
Altres
14.45
Ventdelplà
Sèries
15.04
Pel·lícula: El día de los forajidos
Pel·lícules
16.02
Pel·lícula: Sangre en la pradera
Pel·lícules
17.47
Caçadors de bolets
Altres
19.10
Caçadors de bolets
Altres
19.36
Caçadors de bolets
Altres
20.04
Lo Cartanyà
Roma
Sèries
20.33
Plats bruts
Tinc un pla
Sèries
21.07
Plats bruts
Tinc espelma
Sèries
21.35
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Notícies locals
Altres
22.00
Notícies locals
Informatius
22.30
Polònia
Altres
21.55
Els meus pares
La mare de Màrius Serra
Altres
22.35
Quan arribin els marcians
Altres
23.30
Més 324
Altres
00.15
Gran reserva
Entrevistes. Mikimoto Club
Altres
01.50
Gran reserva
Entrevistes: Mikimoto Club
Altres
02.05
Ritmes a l'estudi
Altres
02.25
Blues a l'estudi
Altres
03.25
Jazz a l'estudi
Altres
04.25
Videoclips catalans
Altres
05.50
El gran dictat
Altres
21.55
Obrint plaça
Gamma extra I
Altres
22.10
Laberints
Laberints populars i privats
Altres
22.40
Eugenio
Documentals
23.10
Obrint plaça
Gamma extra I
Altres
00.45
Laberints
Laberints populars i privats
Altres
01.10
Els habitants de la fi del món
L'India
Documentals
01.40
Km33
Turquia. Passaport a la felicitat
Documentals
02.25
Obrint plaça
Gamma extra I
Altres
03.00
Pel·lícula: La història d'un teatre lliure
Pel·lícules
03.30
L'illa del tresor
Aracel·li Segarra
Altres
04.25
Thalassa
Fars de la costa Brava
Altres
04.50
El Faro, cruïlla de camins
Sèries
05.05
Videoclips catalans
Altres
05.55
Pel·lícula: Crímenes de pasión: Tragedia en un cem
Pel·lícules
22.00
Pel·lícula: Piñata: Survival Island
Pel·lícules
23.45
Clips
Altres
01.13