Televisió

Programació

Dissabte, 16 gener de 2021
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Adolescents XL
Aitana
Altres
10.50
Clipping
Altres
11.55
Batalla monumental
Batalla de Clàssics: Empúries-Tàrraco
Altres
12.25
APM? Extra
Altres
13.10
Zona zàping
Altres
13.45
Les tres bessones
Infantils
06.00
Flying Squirrels
Infantils
06.25
Misha, la gata violeta
Infantils
06.50
El dia que el Henry va conèixer...
Infantils
07.11
Bob, el manetes
Infantils
07.32
La Franny i les sabates màgiques
Infantils
08.10
El Mic i els seus amics
Infantils
08.32
Manduka
Eurosabikh-Miki Núñez
Altres
09.00
Perduts a Oz
Infantils
09.20
El Pat Noel
Infantils
10.02
Pat, el gos: el Caputxet
Infantils
10.25
Pat, el gos
Infantils
10.30
La família del Super3
Infantils
11.00
Oddbods
Infantils
11.25
Els germans Kratt
Infantils
12.01
Els pingüins de Madagascar
Infantils
12.44
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
13.29
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
MasterChef Junior
Altres
10.30
Audiencia abierta
Informatius
13.30
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Zona zàping
Altres
13.45
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Tarda de cine: Entre dues mares
Pel·lícules
15.50
Tarda de cine: L'ogre del meu sogre
Pel·lícules
17.30
Persona infiltrada
Marc Martínez
Altres
19.00
Atrapa'm si pots
Altres
20.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
13.29
La Pantera Rosa
Infantils
14.15
El xai Shaun
Infantils
14.51
Herois amb cua
El porc
Documentals
15.30
Sam Fox: Aventures extremes
L'atac de l'os
Sèries
15.55
Spirit, cavalcant en llibertat
Infantils
16.20
Jo, Elvis Riboldi
Infantils
17.05
Quin crac, l'Angelo!
Infantils
17.40
L'Alícia i en Lewis
Infantils
18.10
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
18.55
Pat, el gos
Infantils
19.38
Gos pudent
Infantils
20.13
Mike el magnífic
Infantils
20.38
La Pantera Rosa
Infantils
21.27
Còmics
Eugenio
Altres
21.55
Flash moda
Altres
14.00
Corazón
Altres
14.30
Telediario 1
Informatius
15.00
Sesión de tarde: El autobús mágico
Pel·lícules
16.00
Sesión de tarde: Lotta y las buenas apariencias
Pel·lícules
17.30
Cine de barrio: Blanca por fuera y Rosa por dentro
Pel·lícules
19.00
Telediario 2
Informatius
21.00
Informe semanal
Altres
21.30
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Preguntes freqüents
Altres
22.00
Notícies 3/24
Informatius
01.30
Rumba a l'estudi
Altres
04.00
Folc a l'estudi
Altres
05.00
Còmics
Eugenio
Altres
21.55
De bon humor
Documentals
23.10
Rumba a l'estudi
Altres
00.50
Còmics
Eugenio
Altres
01.50
De bon humor
Documentals
03.00
Rumba a l'estudi
Altres
04.40
Thalassa
El pescador que no podia deixar de pescar
Altres
05.40
Videoclips
Altres
05.55
Premios José María Forqué
Altres
22.00
Pel·lícula: 4 Latas
Pel·lícules
23.50
Pel·lícula: ¡Sorpréndeme!
Pel·lícules
01.30
Noticias 24 horas
Informatius
02.55